- Reklama -

- Reklama -

Mistrzostwa Polski w Biłgoraju

Przez trzy dni najlepsi sztangiści i sztangistki naszego kraju mierzą się ze sobą w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do 17 lat. Tegoroczne mistrzostwa odbywają się w Biłgoraju.

- Reklama -

Od 9 do 11 lipca w Biłgoraju odbywają się Mistrzostwa Polski Juniorów U16 i U17 w podnoszeniu ciężarów. Do zawodów zgłosiło się około 200 młodych ludzi.

– Już w najniższej kategorii wagowej zawodniczka LKS Znicz Natalia Mrozik ma szanse zdobyć wysokie miejsce. Taka impreza na pewno promuje miasto, a także nasze środowisko – mówi Henryk Wybranowski, trener LKS Znicz Biłgoraj.

Zawodnicy LKS Znicz Biłgoraj bardzo często zajmują wysokie miejsca w różnego rodzaju zawodach i mistrzostwach organizowanych na terenie kraju, Europy, a nawet całego świata.

- Reklama -

– Największe osiągnięcie zanotowała Agnieszka Rak na Mistrzostwach Świata Juniorek w Taszkiencie. Zajęła ona najwyższe miejsce wśród Europejek. Mamy również nadzieję, że powalczy w Mistrzostwach Europy Juniorek, które odbędą się w Finlandii – dodaje trener LKS Znicz.

To już kolejne Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów zorganizowane na terenie OSiR w Biłgoraju.

– Bardzo się cieszę, że już kolejny raz tak dobrze układa nam się współpraca z LKS Znicz Biłgoraj. Bardzo chętnie gościmy u siebie zawodników z całej polski i cieszę się, że mogą zobaczyć nasze wspaniałe obiekty. Mam nadzieję, że już niedługo znów zawitają na deski Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju – mówi Eliza Rafał, dyrektor OSiR w Biłgoraju.

~Michał Kuliński

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.