- Reklama -

- Reklama -

Mirek czeka na pomoc. Za kilka dni festyn

Pamiętacie wypadek, do którego doszło w maju na trasie Babice-Łukowa? Pijany kierowca najechał na tył jadącego przed nim ciągnika. Kierowca ciągnika walczy o sprawność. Już 1 października, w Łukowej odbędzie się festyn charytatywny dla poszkodowanego Mirka. Przekażcie znajomym.

- Reklama -

– Mirek dzielnie walczy!  Za nami kolejny miesiąc pobytu w ośrodku rehabilitacji. Mimo bólu jaki odczuwa po wypadku widać determinację i chęć współpracy z rehabilitantami. Tata nie ma już rurki tracheostomijnej bez której wcześniej nie mógł funkcjonować po jej usunięciu zaczął mówić krótkie wyrazy, poznaję bliskich i to jest najważniejsze, rusza nogami, rękami, z podparciem jest również w stanie sam chwilę siedzieć – informuje córka.

 

O wypadku przeczytacie tu: Nietrzeźwy 73-latek sprawcą śmiertelnego wypadku

Każde drobne postępy cieszą. Mamy nadzieję, że dalsza rehabilitacja przyniesie kolejne postępy. Dzięki bezinteresownej pomocy ludzi dobrej woli można sfinansować kolejny miesiąc rehabilitacji.

- Reklama -

Jak widać możemy pomóc Mirkowi. Już 1.10.2022 możecie to zrobić uczestnicząc
w festynie charytatywny który odbędzie się w Łukowej na placu przy Szkole Podstawowej. Start godz. 15.00.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Kobiet Gminy Łukowa.

Nietrzeźwy 73-latek Franciszek K, podejrzany o spowodowanie wypadku, w którym jedna osoba zginęła, a druga walczy o życia – dalej przebywa na wolności.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.