- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Mirek czeka na pomoc. Możecie kopiować

Zachęcamy biłgorajskie "pseudoportale", które tak ochoczo i regularnie kopiują nasze teksty i materiały, by tym bardziej skopiowały i ten. Zaznaczcie sobie i pozwalamy Wam wkleić: Już blisko 700 osób dołączyło do facebookowej grupy " Pomoc dla Mirka Jagucaka". Cały czas trwają aukcje i licytacja. - Rodzina potrzebuje co miesiąc, 20 tysięcy złotych na rehabilitację Mirka - mówi Joanna Szoździńska ze Stowarzyszenia Kobiet Gminy Łukowa. To one aktywnie działają i zachęcają do pomocy.

- Reklama -

– Jest nas w tej chwili dwanaście i nie musiałam nikogo specjalnie zachęcać i namawiać, żeby włączył się w akcje. Każda z dziewczyn poświęca czas, ale nikt tego nie żałuje – mówi nam szefowa stowarzyszenia kobiet z gminy Łukowa.

Kilka dni temu na festynie w Łukowej, zebrały ponad 40 tysięcy złotych! Oczywiście dzięki życzliwości tych, którzy przyszli. Teraz zbiórkę kontynuują:

– Budująca i zachęcająca do dalszej zbiórki jest aktywność ludzi. Mile jestem zaskoczona. Mirek to mieszkaniec naszej gminy i na pewno nie zostawimy jego rodziny bez wsparcia. Bierzcie udział w tych licytacjach, przekazujcie fanty, które można licytować. Zapraszamy. Ta grupa „Pomoc dla Mirka Jagucaka” rozrasta się. Prosimy o udostępnianie, zachęcanie znajomych i przekazywanie innym.  Do tego można też dokonywać wpłat w internecie – zachęca Joanna Szoździńska.

Nowa Gazeta Biłgorajska także oczywiście zachęca. Oto link do wpłat. Liczy się każda złotówka:

- Reklama -

zrzutka dla Mirka

 

Zdjęcia z festynu w Łukowej znajdziecie tu: Festyn dla Mirka Jagucaka

 

Informacji o wydarzeniach w powiecie biłgorajskim, szukajcie w pierwszym źródle informacji i w najlepszym lokalnym portalu.

WWW.GAZETABILGORAJ.PL

 

 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.