„Miodki” z kolejnym sukcesem

Zawodnicy z Biłgorajskiego Stowarzyszenia Kolarzy „Miód Kozacki” nie zwalniają tempa. Tym razem ekipa z terenów Roztocza wystawiła swoich kolarzy w zmaganiach na rowerach MTB w cyklu wyścigów Maratony Kresowe. Tegoroczna 9. edycja z tej serii odbyła się w Janowie pod Chełmem.

Coraz bardziej rozpoznawalni jako tzw. „Miodki” kolarze z BSK Miód Kozacki zajęli w poszczególnych kategoriach wiekowych wysokie lokaty. Na najdłuższym dystansie ok. 65 km powalczył Marcin Sieńko, zajmując wysokie 7. miejsce OPEN i 4. w kategorii wiekowej M3.

toyota Yaris

Na dystansie ok. 35 km miejsce na drugim stopniu podium Open wywalczył Radek Wasilewski. Doskonale w kategorii kobiet M50 spisała się Elżbieta Zając, która wywalczyła 3. miejsce. Na trzecim stopniu podium w kategorii M50 stanął również Zbigniew Zając. Wysokie 4. miejsce w kategorii M4 zajął natomiast Marek Bury.