- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Miód Kozacki zaprasza na imprezę

Biłgorajskie Stowarzyszenie Kolarzy Miód Kozacki wspólnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zaprasza mieszkańców Biłgoraja i okolic nad zalew Bojary. W najbliższą niedzielę odbędą się tam wyścigi rowerowe zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

- Reklama -

 

– W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu proponujemy aktywny wypoczynek. Osoby zakręcone rowerowo oraz wahające się jeszcze nad regularną przesiadką na rower będą miały okazje skorzystać z wielu atrakcji – zachęca Sławomir Bosak, współorganizator wydarzenia.

Organizatorzy proponują m.in. udział w zawodach rowerowych po oznakowanej trasie, prowadzącej okolicznymi lasami. Dystans i skala trudności zostały tak dobrane, aby każdy, kto w miarę systematycznie jeździ na rowerze, był w stanie tę trasę pokonać, ale wymagający zawodnicy także powinni być usatysfakcjonowani.

- Reklama -

Odrębnie zostaną zorganizowane miniwyścigi dla dzieci na dowolnych rowerach w dwóch grupach wiekowych, 10-12 oraz 13-14  lat na dystansie odpowiednio 2,5 oraz 5 km. Udział dzieci w wyścigu jest bezpłatny, każde dziecko otrzyma upominek, a najszybsi zostaną nagrodzeni pucharami. Trasa będzie dokładnie zabezpieczona, a wszystkich obowiązuje jazda w kasku.

Do zawodów można się zgłaszać, korzystając z zapisów przez Internet, link: https://dostartu.pl/iii-maraton-mtb-po-ziemi-bi-gorajskiej-v6266, gdzie także zamieszczony jest cały regulamin wydarzenia. Organizatorzy zachęcają do licznego udziału na zakończenie kalendarzowego lata, bo poza gwarantowaną zabawą zapewniamy ładną rowerową pogodę.

Impreza odbędzie się w niedzielę 26 września, start o godz.10. Na wydarzenie zaprasza: Biłgorajskie Stowarzyszenie Kolarzy wraz z  Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.