- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Minister Romanowski odwiedził osieroconą rodzinę

W sobotę 8 maja minister Marcin Romanowski odwiedził Monikę Naklicką, która po stracie męża, dzięki pomocy ludziom dobrej woli, stara się zrealizować jego marzenie. Był nim bezpieczny dom dla rodziny.

- Reklama -

W październiku minionego roku w drodze do pracy Daniel Naklicki miał wypadek samochodowy. Zginął na miejscu, mając zaledwie 26 lat. Zostawił żonę Monikę i dwóch synów Miłosza (6 lat) i Szymona (5 miesięcy). Głównym celem śp. Daniela było zbudowanie bezpiecznego i wymarzonego domu dla rodziny. Choć nie dane mu było tego doczekać, wszystko wskazuje na to, że dzięki zaangażowaniu wielu osób cel ten uda się osiągnąć.

W pomoc rodzinie zaangażował się minister Marcin Romanowski, który zaoferował rodzinie konkretną pomoc finansową z  Funduszu Sprawiedliwości do pani Moniki. – Deklaruję również pomoc i opiekę prawną, która jest w tym przypadku bardzo potrzebna – mówi Marcin Romanowski, wiceminister sprawiedliwości. 

- Reklama -

Projekt domu już jest. Wiele osób i instytucji zadeklarowało pomoc. Lista darczyńców z dnia na dzień powiększa się.

Pomóżmy Monice spełnić ostatnie plany jej męża, każda złotówka jest na miarę złota. Kiedy uświadomimy sobie, że najbliższa osoba może znaleźć się w podobnej sytuacji, to zrozumiemy, jak ważny jest gest miłosierdzia w postaci naszego wsparcia materialnego czy finansowego, o które prosi nie tylko Monika, ale też mieszkańcy parafii i przyjaciele w jej imieniu.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Ja mówi

    Tragedia tragedią. Pomoc pomocą. Ale panie Jasiu Romanowski pan to chyba od ministra sprawiedliwości to może by się Pan zainteresował sprawą tego niby gangstera z Biszczy to bardziej leży w pana kompetencji.

Zostaw odpowiedź