Moto Tech

- Reklama -

„Miłość z Frampola”

To najnowszy utwór Sylwestra Bernaciaka, piosenkarza, muzyka i kompozytora z Janowa Lubelskiego. Jak wam się podoba?

– Piszę teksty, muzykę, aranżuję, śpiewam – mówi o sobie Sylwester Bernaciak, muzyk i kompozytor pochodzący z Janowa Lubelskiego. Jego najnowszy utwór „Miłość z Frampola” już zyskuje na popularności. A tak o niej mówi autor: „Napisałem nową piosenkę. Tym razem piosenka jest związana tematycznie z miastem Frampol. Zapoznajcie się z historią miasta, jest mega ciekawa!”
Sylwester Bernaciak to muzyk i piosenkarz z Janowa Lubelskiego. Jest on laureatem nagrody „Promotor Roku” za utwór „Do Janowa”. W teledyskach artysta promuje Janów Lubelski, eksponując walory turystyczne miasta i okolic. W Janowie Lubelskim od lat prowadzi prywatna szkołę muzyczną „As-andante”. Jest autorem piosenek „Piosenka dla mamy”, „Do Janowa”. Był także gościem TVP Lublin w programie „Między Wisłą a Bugiem”.
Skąd pomysł na piosenkę o Frampolu? – Z propozycją napisania piosenki o Frampolu wyszedł lider zespołu „Pulsar” Dawid Pająk, który sam pochodzi z gminy Frampol. Nosiłem się z tym pomysłem trzy miesiące. Ale kiedy już postanowiłem, że piosenka będzie o miłości a nie o samym mieście, to skomponowałem muzykę i napisałem tekst w ciągu jednego miesiąca – mówi w rozmowie z NOWą Gazetą Biłgorajską Sylwester Bernaciak. Jego pomysł bardzo się spodobał władzom miasta, a swoje wsparcie zaoferował burmistrz Tadeusz Niedźwiecki i sekretarz Józef Rudy.

Kiedy już muzyka i tekst piosenki były gotowe, przystąpiono do kręcenia teledysku do utworu. Czasu było mało, gdyż autor chciał zaprezentować ją podczas „Turnieju Wsi” we Frampolu (to już jutro, 22 lipca!). To będzie pierwsze publiczne wykonanie piosenki!
Para, która wystąpiła w teledysku do piosenki, to Anna i Janusz Ostrowscy. Chociaż nie są to mieszkańcy Frampola, to w wideo klipie występują na tle panoramy miasteczka. Chodzą ulicami miasta, odwiedzając jego urocze zakątki. – Miłość jest dzisiaj pojęciem bardzo „wyświastanym”. Nie chciałem, żeby teledysk do piosenki był pospolity. Chciałem, żeby nawiązywał do prawdziwego, głębokiego uczucia, a Anna i Janusz właśnie takie reprezentują – dodaje autor piosenki.

 

- Reklama -

Zapraszamy do oglądania i słuchania piosenki:

Już jutro we Frampolu będzie można posłuchać jej na żywo!
O piosence:
Słowa, muzyka i aranżacja jest autorstwa Sylwestra Bernaciaka, produkcja i montaż klipu – Hubert Ryfiński. Aktorzy – Anna i Janusz Ostrowscy, skrzypce – Weronika Bernaciak.
  Podziękowania szczególne za pomoc w realizacji klipu dla ZESPOŁU MUZYCZNEGO „PULSAR” w składzie: Dawid Pająk, Radosław Pająk, Marcin Myszak oraz Anny i Janusza Ostrowskich, a także Pizzeri i Lodziarni „ALIBI”.
 Osoby, które wpłynęły na powstanie piosenki: burmistrz Frampola Tadeusz Niedźwiecki, sekretarz gminy Frampol Józef Rudy, lider zespołu muzycznego PULSAR Dawid Pająk.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Alan mówi

    Trafiony temat

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.