- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Mikołajkowe spotkanie w ZOL-u w Tarnogrodzie

Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy oraz wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Tarnogrodzie wraz ze Św. Mikołajem jak co roku odwiedzili Zakład Opiekuńczo- Lecznicy i chorych tam przebywających.

- Reklama -

Uczestnicy ŚDS wystąpili z koncertem tradycyjnych polskich kolęd i pastorałek. Były łzy wzruszenia, ale i radości osób przebywających w ZOL-u, że po raz kolejny mogli się spotkać w zaprzyjaźnionym gronie ze Św. Mikołajem.

– Spotkanie miało ważny wymiar integracyjny dla podopiecznych ośrodka, ale także dla chorych oczekujących tego spotkania. Mamy nadzieję, iż dla osób borykających się z chorobą stało się ono chociaż chwilą zapomnienia od codzienności – mówią opiekunowie Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnogrodzie. – Pragniemy również w tym miejscu podziękować dyrekcji oraz personelowi ZOL-u za ciepłe i serdeczne przyjęcie tej inicjatywy, a także Św. Mikołajowi za spotkanie z nami – dodają.

- Reklama -

Po spotkaniu z chorymi Św. Mikołaj ruszył w drogę po pięknym Tarnogrodzie i odwiedził inne ważne instytucje, takie jak: Urząd Miejski, Przychodnie Zdrowia, Bibliotekę, TOK oraz plebanię, gdzie przyjął ich serdecznie  ksiądz proboszcz tarnogrodzkiej parafii.

Akcję zorganizowali Tarnogrodzki Wolontariat „Pomocna Dłoń”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Tarnogrodzie TOK oraz wolontariuszki ze Szkoły Podstawowej w Tarnogrodzie wraz z opiekunem Anną Kuziak.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.