Automax

Mikołaj w Zespole Szkół Specjalnych

 

Przybycie Mikołaja do Zespołu Szkół Specjalnych poprzedzone było akcją charytatywną ,,Zostań Mikołajem”, którą w tym roku ponownie społeczność szkoły skierowała do szkół średnich miasta Biłgoraj. Organizatorzy akcji mikołajkowej, których wsparła Pani Dyrektor, zwrócili się z pisemną prośbą do wszystkich szkół ponadgimnazjalnych o zorganizowanie na ich terenie akcji mikołajkowej. Akcja polegała na ustawieniu w szkołach oznakowanych pudełek oraz powieszeniu plakatów informujących o jej celu. Wszyscy zainteresowani mogli podzielić się swoim wielkim sercem i wrzucać do pudeł słodycze, książki, materiały szkolne oraz artykuły do pielęgnacji ciała, włosów.

W tym roku pozytywnie na nasz apel odpowiedziały szkoły: Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju, Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju oraz młodzież z internatu Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju, Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II.

Cała szkoła wszystkim nauczycielom i uczniom poszczególnych szkół serdecznie dziękują, że otworzyli swoje serce i przyłączyli się do akcji. Dzięki Państwa pomocy udało się zebrać artykuły spożywcze, plastyczne, pielęgnacyjne, kosmetyki, z których przygotowaliśmy 39 paczek dla naszych uczniów.

W związku ze zbliżającymi się świętami życzymy wszystkim, którzy przyłączyli się do zorganizowanych przez nich działań życzą, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.