- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Chora mieszkanka powiatu prosi o pomoc

Pani Justyna, 44-letnia mieszkanka powiatu biłgorajskiego, znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Oprócz choroby nowotworowej, która niszczy jej organizm od kilku miesięcy, kobieta straciła również pracę. Doszły zatem również problemy finansowe, które nie pozawalają jej leczyć się i rehabilitować.

- Reklama -

Jeżeli chcsz wesprzeć zbiórkę, zrób przelew (klikając tutaj).

- Reklama -

– Mam na imię Justyna. Mam 44 lata. W lipcu tego roku otrzymałam diagnozę: nowotwór złośliwy prawej piersi. Obecnie jestem w trakcie chemioterapii. Przede mną jeszcze operacja, rehabilitacja. W sierpniu straciłam pracę. Obecnie nie pracuję, jestem na zwolnieniu do 10 stycznia. Po opłaceniu wszystkich rachunków zostaje mi 300 zł na życie. Po skończeniu zwolnienia nie będę miała środków do życia. Wszystkich ludzi „Dobrego Serca” proszę o pomoc i wsparcie. Pieniądze przeznaczę na leczenie i najważniejsze opłaty. Nigdy nie prosiłam o pomoc, ale obecna sytuacja, w jakiej się znalazłam, przerosła mnie i nie potrafię sobie z nią do końca poradzić i pogodzić. Nie potrafię opisać, jak będę wdzięczna za pomoc, bo żadne słowa do końca nie zdołają wyrazić wdzięczności. Potrafi je wyrazić tylko szczere serce przepełnione nadzieją na lepsze jutro… – pisze na portalu pomagam pl pani Justyna Horecka.

– Dziękuję Wszystkim za pomoc. Nie umiem wyrazić swoich uczuć słowami, bo dławią je łzy. Dzięki Wam nie jestem sama i wierzę, że u mnie wkrótce zaświeci słońce – dodaje w komentarzu pod zbiórką pani Justyna.

pomagam.pl

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.