- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Mieszkanka Potoka wśród muzycznych gwiazd

Karolina Bzdyra to mieszkanka gminy Potok Górny. Utalentowana muzycznie, występująca na scenie, trenerka muzyczna i długo by wymieniać. Karolina wystąpi obok Pawła Domagały, Tomasza Makowieckiego i innych znanych artystów, na koncercie Europejski Stadion Kultury 2024 w Rzeszowie, którego hasłem przewodnim jest "Move to change". Wstęp jest wolny.

- Reklama -

W dniach 21 – 23 czerwca w Rzeszowie odbędzie się 14. edycja największego na Podkarpaciu interdyscyplinarnego festiwalu kulturalnego Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury. To kilkadziesiąt bezpłatnych wydarzeń, w tym Koncert Główny w Parku Sybiraków z kolektywami gwiazd z Polski i zagranic, utworzonymi specjalnie z tej okazji przez duety polskich i zagranicznych artystów.

W 2024 roku będą to: Kasia Lins i Palina (Białoruś), Tomek Makowiecki i Lubomyr Melnyk (Ukraina), L.U.C. & Rebel Babel Ensemble i Antytila (Ukraina) oraz Paweł Domagała i Gizmo Varillas (Hiszpania). Chór Kasi Lins zasili mieszkanka Gminy Potok Górny Karolina Bzdyra.
Wstęp na wydarzenie jest darmowy.  Emisja koncertu , dokładnie 23 czerwca o godzinie 20:05 w TVP2.

Karolina Bzdyra to wokalistka, autorka tekstów oraz kompozytorka o przejmującym lirycznym głosie. Jest artystką poszukującą, a zarazem odważnie kroczącą własną, świadomą ścieżką muzyczną. Od 2018 roku w tej niezwykle miłej dla ucha i poruszającej przesłaniem tekstów wędrówce przez mikroświat poetyckich słów i nut, towarzyszy jej również mieszkaniec gminy Potok Górny Krzysztof Demidowski, multiinstrumentalista oraz producent muzyczny.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.