- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Mieszkanka Księżpola może zostać „Polską Miss”! : Bardzo proszę o wsparcie – mówi Edyta, Nowej Gazecie Biłgorajskiej

Czy Edyta Kościelska z gminy Księżpol zostanie Polską Miss? Jest na dobrej drodze. W niedziele dowiemy się, czy awansuje do finału: - Bardzo proszę mieszkańców powiatu biłgorajskiego o życzliwość, o udostępnianie tej wiadomości i jeśli to możliwe o wysłanie smsa na mnie - mówi Nowej Gazecie Biłgorajskiej, sympatyczna mieszkanka powiatu biłgorajskiego. Kariera miss, jest na wyciągnięcie ręki.

- Reklama -

 Kim jest przyszła Polska Miss,  Edyta Kościelska?

(śmiech). Bardzo dziękuję za takie pytanie. To powiedzmy tak. Przyszła Polska Miss mówiąc nieskromnie to dwie osobowości. Jedna to dusza artystyczna, a druga to ścisły umysł. Dusza artystyczna? To ta osobowość, która kocha sztukę, bo taka właśnie jestem. I mogę wyzwalać to swoje zamiłowanie do sztuki i piękna w takim konkursie miss.

Dobrze, a ze spraw bardziej przyziemnych. Gdzie ty się uczysz, gdzie mieszkasz?

Ja studiuję na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku finanse i rachunkowość. Jestem młodą ekonomistką i prowadzę wiele projektów badawczo-naukowych w zakresie dziedzin ekonomicznych. W tym kierunku chciałabym kiedyś działać zawodowo. Interesują mnie wszelkie zjawiska zachodzące w świecie ekonomicznym i w polityce. Bardziej zależy mi na tym, żeby sprawić jak naszą sytuację ekonomiczną polepszyć.

Tego to akurat chyba nie wie nikt. Co cię skłoniło, żeby się zgłosić do konkursu piękności?

Nie miałem jeszcze okazji startować w żadnym takim konkursie i po prostu chciałam spróbować i się sprawdzić. Szczerze mówiąc to póki co, brałam jedynie udział w jednej z edycji kalendarza gminy Księżpol, gdzie byłam modelką. A tak naprawdę jest to dla mnie kompletnie nowe wyzwanie. Co ciekawe, zainspirowała mnie trochę młodsza siostra Natalia, która swoją karierę w wieku nastoletnim zaczynała od modelingu. Teraz mogę przyznać, że ją podglądałam i spodobał mi się ten świat.

Czy piękni kawalerowie z gminy Księżpol próbują cię poderwać, czy zwrócić swoją uwagę?

- Reklama -

(śmiech). Myślę, że nie mają co próbować. Ci, którzy mnie znają świetnie wiedzą, że mam chłopaka, którego darzę ogromnym i szczerym uczuciem. I myślę, że on też nie zamyka się aż tak bardzo w sobie, tylko chwali się znajomym, że jesteśmy szczęśliwą parą. Jestem pod jego ramieniem i jest mi z tym dobrze. Nie ma sensu próbować, bo nie mają panowie szans.

 Kiedy półfinał konkursu?

Półfinał konkursu jest w niedzielę 6 listopada. W niedzielę organizatorzy ogłoszą listę finalistek, które wybiorą się na zgrupowanie. W okolicach Wrocławia ma być to zgrupowanie i mocno wierzę, że tam będę. Tam na miejscu dziewczyny czekają kolejne szkolenia i zdobywanie umiejętności dotyczących wystąpień publicznych. W niedzielę oficjalnie dowiemy się czy dziewczyna z Księżpola będzie w finale „Polskiej Miss”

Mieszkańcy mogą głosować?

Mogą i bardzo proszę o przychylność i wsparcie. Zachęcam do tego, żeby odwiedzać fanpage konkurs „Polska Miss” gdzie są wszystkie informacje. Jeśli to możliwe, to bardzo proszę o wysłanie smsa. Numery są podane poniżej i bardzo dziękuję za każde wsparcie i za każdy głos.

 

Zachęcamy do głosowania, a rozmowa z mieszkanką Księżpola – TYLKO  w Nowej Gazecie Biłgorajskiej. Tego w biłgorajskich pseudoportalach nie znajdziecie. No, chyba, że tradycyjnie skopiują 😉

- Reklama -

1 komentarz
  1. az mówi

    Moda na żebranie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.