- Reklama -

- Reklama -

Mieszkaniec Soli walczy o życie. Pomóżmy!

Nazywa się Paweł Zielonka. Ma 26 lat i jest mieszkańcem Soli (gm.Biłgoraj). Jego życie jest w naszych rękach, bo pilnie potrzebna jest krew grupy 0 Rh-. Pochodzący z Soli młody człowiek, walczy o życie na oddziale intensywnej terapii kardiochirurgii w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.

- Reklama -

Paweł to absolwent Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju, który przyłącza się do apelu:

-Paweł Zielonka leży w Klinice Kardiochirurgii, Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.Te dane należy podać podczas oddawania krwi. Dla Pawła można oddawać każdą grupę krwi.Najbliższa zbiórka krwi dedykowana Pawłowi odbędzie się 28 maja (niedziela) od 9:00 do 13:30 w Szkole Podstawowej w Łukowej, Łukowa 341 – informuje szkoła.

- Reklama -

Jeżeli nie masz tej samej grupy krwi to jak najbardziej możesz pomóc, bo odpowiednie instytucje będą w stanie odseparować m.in. osocze, które być może pomoże Pawłowi lub innym pacjentom.

Przy rejestracji należy podać imię i nazwisko pacjenta (Paweł Zielonka) oraz szpital w jakim się znajduje, tj. Klinika Kardiochirurgii (Sala OIT) Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie.Krew można oddawać w całej Polsce, ale trzeba wskazać powyższe dane.

 

fot: zdjęcie ilustracyjne

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.