karczma na woli_wesela

- Reklama -

- Reklama -

Mieszkaniec gminy Obsza zapobiegł tragedii

Biłgorajska drogówka zatrzymała w Korczowie (gm. Biłgoraj) kierowcę ciężarowej Scanii z naczepą. Jechał dosłownie całą szerokością drogi. Jego „manewry” zauważył mieszkaniec gminy Obsza i powiadomił policjantów. Po zatrzymaniu, mniej więcej stało się jasne, dlaczego ciężarówka jechała tak dziwnie ...

- Reklama -

Wczoraj około godziny 8:00 policjanci biłgorajskiej drogówki w Korczowie zatrzymali kierowcę samochodu ciężarowego Scania z naczepą. Mężczyzna jechał całą szerokością drogi, zmuszając innych kierujących do ucieczki na pobocze.

Tuż za ciężarówką, samochodem osobowym jechał mieszkaniec gminy Obsza. To on widząc bardzo niebezpieczne zachowanie kierowcy powiadomił policjantów.

- Reklama -

Jak ustalili funkcjonariusze za kierownicą Scanii siedział 60-letni mieszkaniec gminy Moszczenica w województwie łódzkim. Przeprowadzone przez nich na miejscu kontroli badanie na zawartość alkoholu wykazało, że miał on w organizmie prawie promil alkoholu.

Mężczyzna już stracił prawo jazdy i wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu co najmniej 3-letni zakaz kierowania pojazdami, bardzo wysoka grzywna, a nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

 

fot: zdjęcie ilustracyjne (Policja Żory)

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.