- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Mieszkaniec Biszczy pokazuje zdjęcia. To ma starczyć na całą zimę?

Przyjrzycie się dobrze tym zdjęciom. I teraz wiadomość od mieszkańca gminy Biszcza: - Moi drodzy, zdaniem GOPS Biszcza taka ilość drewna ma mi wystarczyć na całą jesień, zimę i wiosnę na ogrzanie domu. Gdyż stwierdzili radośnie, że w domu tym nie mieszkam. To chyba jest temat dla Nowa Gazeta Biłgorajska- napisał Jakub. Oczywiście, że jest. Kogoś w powiecie biłgorajskim też tak "zasypali" opałem na zimę?

- Reklama -

– Ogólnie zachowanie pracowników GOPS zostawia wiele do życzenia ale to już ostatnio odstawiają to już jest mocna przesada. Panie wójcie Zbigniewie Pyczko – co pan o tym sądzi i jak mam teraz ogrzać dom i go remontować?  Chyba, że gminie nie chodzi o dobro mieszkańców i stan zabudowań, bo jak zostawię mokry dom na okres jesień-wiosna, to już nie będę miał do czego wracać – przekazuje mieszkaniec. 

 

Pan Jakub wyjaśnia, że drewno na zdjęciach, to ilość opału, jaka pozostała mu w zapasie.  Opał na ten sezon był już zamówiony, a pan Jakub planował opłacić zamówienie z pieniędzy z dodatku węglowego, które wpłynąć powinny lada dzień. Niestety mężczyzna dowiedział się, że dodatku nie dostanie:

 

-Już w momencie składania wniosku pracownicy GOPS-u nie chcieli przyjąć ode mnie wniosku. Teraz poinformowano mnie, że pieniędzy nie dostanę. Pytam dlaczego? Deklaracje CEEB złożyłem rok temu, odbiór śmieci z posesji był, wniosek o dodatek złożyłem tylko i wyłącznie na ten adres. Ja tu cały czas jestem, remontuje ten dom. Nie rozumiem decyzji i uprzedzeń urzędników, którzy z góry, już w sierpniu założyli, że pieniędzy nie dostanę tłumaczy pan Jakub.

 

 

- Reklama -

Sprawdzimy Panie Kubo. Sprawdzimy Panie Kubo. Tak jak wszystkie informacje i zgłoszenia, które od Was dostajemy. Piszcie:

nowa@gazetabilgoraj.pl

- Reklama -

10 Komentarze
 1. ROMA mówi

  To przerażające – człowiek ma siedlisko w środku lasu i możliwość pozyskania drewna własnymi siłami i praktycznie rzecz biorąc – za darmo. Ale nie! On woli szczuć na urzedników zamiast wreszcie. podkreślam w r e s z c i e wziąć sie do roboty aby utrzymaać swoją rodzinę a nie tylko liczyć na mannę z nieba. Biedna ta jego żona i dzieci. A GOPS – dobrze, że się zastanawiają i nie ładują bezmyślnie w tych , którzy nie podejmują żadnych starań aby coś pozytywnego zrobić z własnym życiem. A tak nawiasem- w tym roku było tak upalne i suche lato , że mógłby dom wyremontowac, bez konieczności ogrzewania aby go osuszyć- wystarczyło okna otworzyć na oścież a natura zrobiłaby swoje- ale tego też trzeba chcieć. Właśnie przypomniało mi się, że niedawno będąc z moimi dziećmi w lesie na grzybach- w pobliżu siedliska tej rodziny- z ust jednego z nich padło takie stwierdzenie: mieszkając w takim miejscu nie można zimą zamarznąć, bo w lesie leży tak dużo suchego drewna, że można je do domu codziennie w płachcie przynosić,na co drugie dodało, że w okesie letnim można nanieść na całą zimę!! !No i szanowni Panowie w Redakcji „Nowej” też mogliby ruszyć swoje cztery litery od siadania i sprawdzić w terenie jak się rzeczy mają , porozmawiać z ludźmi, wójtem i nie robić taniej sensacji.
  Do „obiektywnego” – nie mam 500+, moja rodzina( z czworgiem dzieci) nigdy go nie miała, dzieki czemu i my i nasze dzieci wiedzieliśmy, że aby mieć to trzeba na to pracować

 2. Adelajda mówi

  Proszę zwolnić mieszkanie socjalne i wprowadzić się do domku wtedy będzie dodatek osłonowy. Urzędniczki nie są na utrzymaniu akurat tego pana ponieważ on nigdy nie pracował. Piwko fajka i siedzieć nie robić nic. MOPS przecież wszystko da i utrzyma rodzine

 3. Neo mówi

  Wiocha. Chamstwo buta arogancją, zwykla podłość…. wiesz to ludzie którzy chodzą do kościoła i
  a potem grzeszą… to obłuda to elektorat pis.
  Ale wracając do tematu te panie urzędniczki mają pensje właśnie dzięki temu Panu! to my je utrzymujemy z naszej pracy, podatków.
  Urzędnicy w Polsce nic nie wnoszą niczego nie wytwarzają. oni tylko biorą. Zbierają owoce ogółu.

 4. Anonim mówi

  nierobom nic się nie należy

 5. Antypatol mówi

  On nie chce opału tylko piniedzy na opał. Mieszka w mieszkaniu socjalnym opiekuje sie nim GOPS. Stalej roboty sie nie podejmie bo zaraz cos go boli albo nie bedzie na kogos zapie…ac. Niestety to nie wyjatek takich pasozytow to jest pelno zazwyczaj na balkonie sklepowym lub stacji paliw uzalaja sie nad swoim zmarnowanym wszystkim.

 6. Obiektywny mówi

  Hohoho hejt się leje szerokim strumieniem, kto jest bez 500+ niechaj pierwszy rzuci kamień!!!
  A tak na poważnie, darmozjady to cała urzędnicza banda która nic nie wnosi do budżetu a tylko z niego ciągnie i to dosłownie, ludzie którzy robią w usługach/produkcji co kolwiek wnoszą bo coś oferują, produkt lub usługę. A poza tym obiecali,że dadzą ludziom to co i tak zabierają w nadmiarze. Odnośnie gościa co niego się tyczy sprawa, znam sam brałem od niego drewno, w tym roku dzwoniłem i nic nie ma. Może zamknął biznes nie wnikam. A sądząc po komentarzach udziela się naj więcej PiS/budżetówka… która…

  1. Yhhj mówi

   ale k…a dla siebie może nazbierać. Ludzie ten dom stoi w środku lasu

 7. John mówi

  Na prawdę zajmujecie się takimi bzdurami!? Niech się chłop do roboty weźmie.

 8. Marjan mówi

  Qrwa do roboty nieroby a nie tylko rękę wyciągać a ludzie pracujący muszą się na to wszystko składać. Wstyd jest ale nie dla gminy a dla gazety że takie pierdoły piszecie!!!

 9. Kkwwsnjd mówi

  to ten biznesmen co jeszcze niedawno drewnem handlował? dom stoi w lesie i afera że nie ma czym domu ogrzać hehe

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.