kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Mieszkaniec Biłgoraja narobił sobie problemów

Spore problemy będzie miał mieszkaniec Biłgoraja. 35-latek odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Zaczął niewinnie, bo jadąc przez Tarnogród przekroczył dopuszczalną prędkość o 27 kilometrów na godzinę. Zatrzymali go policjanci biłgorajskiej drogówki.

- Reklama -

Wczoraj w Tarnogrodzie tuż po godzinie 8:00 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej komendy w związku z przekroczeniem dopuszczalnej prędkości o 27 km/h zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu marki Volkswagen. Za kierownicą siedział 35 -letni mieszkaniec Biłgoraja. Jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. Miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali nietrzeźwemu kierowcy prawo jazdy i sporządzili dokumentację, która zostanie przekazana do sądu.

Przypominamy, że za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat, a także zakaz prowadzenia pojazdów od 3 do 15 lat oraz kara pieniężna od 5 tysięcy złotych do 60 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej.

 

toyota Yaris

foto: zdjęcie ilustracyjne (Policja)

- Reklama -

1 komentarz
  1. Anonim mówi

    1.5 ? co to jest. śmiech na sali

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.