Moto Tech

- Reklama -

Mieszkańcy zgłosili, policja zareagowała

Podczas minionego weekendu biłgorajscy policjanci zatrzymali uprawnienia 43-letniemu kierującemu, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość. Miejsce, gdzie dokonali kontroli, figuruje na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako potwierdzone, co oznacza, że kierowcy nagminnie przekraczają tam dozwoloną prędkość.

- Reklama -

W sobotę policjanci z biłgorajskiej drogówki w miejscowości Płusy (gmina Księżpol) zatrzymali do kontroli drogowej 43-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna samochodem marki Toyota przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy, został ukarany też wysokim mandatem.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa cieszy się coraz większą popularnością wśród społeczeństwa. Mieszkańcy zaznaczonych na mapie miejsc czują się tam coraz bardziej bezpiecznie. Płusy to miejscowość, w której kierowcy często przekraczają dozwoloną prędkość, a miejsce to figuruje jako potwierdzone na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.