- Reklama -

- Reklama -

Mieszkańcy Biłgoraja chcą zmian

Mieszkańcy budynków wielorodzinnych przy ul. Korczaka i Wesołej w Biłgoraju chcą zmian. W tej sprawie przyszli dziś do Urzędu Miasta. I wygląda, że dopięli celu, bo jak przekazują urzędnicy, zmiany na osiedlach będą.

- Reklama -

-Omawiano kwestie związane z ustaleniem lokalizacji nowych wiat na gromadzenie odpadów komunalnych. Podczas spotkania poruszono także temat utwardzenia drogi, którą poruszają się pojazdy PGK Sp. z o.o., ewentualnego przeniesienia placu zabaw w inne miejsce, oświetlenia oraz zagospodarowania przestrzeni pomiędzy blokami. Mieszkańcy przegłosowali najlepsze ich zdaniem rozwiązania, które będą realizowane w miarę posiadanych w budżecie miasta środków – informuje UM Biłgoraj.

 

 

- Reklama -

5 Komentarze
 1. Tomek mówi

  do wyborów się da po wyborach ja nic nie mogę

 2. Jan mówi

  Przez 20 lat Rosłan nie ściągną żadnej firmy do Biłgoraja. przez 20 lat nie wybudował żadnego osiedla. Wystarczy mu już. trzeba dać szansę nowemu. niech się wykarze. ja na tych slamach wybudował bym jeden blok taki jak ma Mazur w centrum Biłgoraj. Do takich realizacji trzeba odważnego Burmistrza a nie starego Rosłana co tylko siedzie i ludziom przeszkadza w inwestycjach.

  1. . mówi

   Ty to zacznij od nauki ortografii bo jak byś miał tak budować jak masz pisane to takiej jakości i pomyślunku inwestorów i zarządzających ten teren nie potrzebuje, ani ogólnie Bilgoraj – wykazywanie sie pozostaw bardziej kompetentnym. A jak byś był na spotkaniu to byś wiedział jakie są zamiary co do tego terenu.

   1. Robota nie zając mówi

    nie ma czasu, bo zarobiony, w przeciwieństwie do Was, co tak bezczynnie w Urzędzie Miasta z Januszexem siedzicie

   2. Osiedle Korczaka wesoła mówi

    spotkanie nie było odnośnie planów na ten teren. spotkanie dot. wiat śmietnikowych

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.