- Reklama -

- Reklama -

Mieszkańcy Biłgoraja chcą więcej ozdób świątecznych

Rozpoczęło się od rozmów burmistrza Biłgoraja z mieszkańcami, a skończyło się ankiecie internetowej. Sprawa dotyczy ilości bożonarodzeniowych dekoracji świetlnych na terenie miasta. Wyszło na to, że Biłgorajanie chcą ich więcej.

- Reklama -

W rozmowach jedni twierdzili, że ozdób świetlnych podczas Świąt Bożego Narodzenia mamy w mieście za mało, inni mieszkańcy wyrażali opinię, że jest ich za dużo. W związku z tym, że stanowiska mieszkańców były odmienne burmistrz polecił stworzenie ankiety internetowej i poprosił o oddanie głosu w tej sprawie samych biłgorajan. Link do anonimowej ankiety dostępny był na stronie internetowej miasta i na oficjalnym profilu na Facebooku. Wypełnienie ankiety trwało około 2 minut. Głosy można było oddawać od 14 do 28 listopada.

Znamy już ostateczne wyniki ankiety. Wiemy, co myślą na ten temat sami mieszkańcy. W samych odpowiedziach przeważają opinie, że ozdób świetlnych podczas świąt mamy w mieście zdecydowanie za mało. Powinno być ich więcej wzdłuż głównych ulic miasta w formie tzw. dekoracji 3D czyli np. figur, choinek, prezentów, sań, itp.

urząd MArszałkowski projekt

– Cieszymy się, że mieszkańcy chętnie zabierają głos w sprawach, które ich dotyczą. Jako Urząd Miasta chcemy, aby mieszkańcy jak najczęściej zabierali głos w sprawach dotyczących naszego miasta – dodaje z-ca burmistrza Jarosław Bondyra.

- Reklama -

3 Komentarze
 1. Rycho Rysiński mówi

  A kto chce więcej ozdób? Może ci , co tak psioczyli na kosztowną choinkę?

 2. Mit mówi

  Mogli sami podjąć decyzje, oddali głos mieszkańcom. Ale zawsze znajdzie się jakiś as, który i tak to skrytykuje. 🙂

 3. as mówi

  Mieszkańcy owszem bo zamieszkują Biłgoraj.
  Jednak czy 1053 osoby powinny decydować za 25 tys?
  Sugerowanie sie 4 procentami to zbyt mało żeby wydac pieniadze na świecidełka przydatne raz do roku przez miesiąc.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.