kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Mieszkańcy Babic szukają sprawcy! Przeczytasz tylko w Nowej Gazecie Biłgorajskiej

Mieszkańcy gminy Obsza, przekazali Nowej Gazecie Biłgorajskiej, że poszukują nieznanego sprawcy, który strzela do zwierząt domowych: - Jesteśmy przerażeni tym co się stało - mówi nam świadek incydentu, do którego doszło w Babicach. O szczegółach przeczytacie tylko u nas, bo tego lokalne pseudoportale nie skopiują. Chyba… Najważniejsze, by dotarło do sprawcy.

- Reklama -

Trudno to sobie wyobrazić, ale wygląda, że ktoś strzela do zwierząt domowych.

My jesteśmy przerażeni po tym co się stało. Nie słyszeliśmy wcześniej, żeby ktoś tak strzelał i to tuż obok zabudowań. Akurat rodzice siedzieli na dworze, przebierali grzyby. Usłyszeli takie strzały dochodzące z bliskiej odległości. To było tuż za naszymi stodołami, dosłownie kilka kroków od nas. Dwa strzały zostały oddane.

urząd MArszałkowski projekt

Podejrzewacie kogoś?

Tutaj są myśliwi i to całkiem niedaleko. Często chodzą do lasu i kręcą się w tej okolicy. Nie wiemy czy to ktoś z nich, czy może ktoś z kłusowników, bo takich też tu nie brakuje.

Zgłosiliście sprawę na policję?

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Nie zgłosiliśmy sprawy, bo uznaliśmy, że mija się to z celem. Nawet lekarz weterynarii nam powiedziała, że policja nie chce nawet się takim sprawami zajmować i przechodzi obok tego obojętnie. Ale uznałam, że trzeba sprawę nagłośnić i dlatego zdecydowałam się odezwać do Nowej Gazety Biłgorajskiej i wysłać wam zdjęcia. Niech ludzie o tym wiedzą, niech mają oczy dookoła głowy, bo to może spotkać każdego. Trzeba po prostu ludzi poinformować, bo skoro policja jest bezradna, to kto się tym zajmie? Mamy udawać, że nic się nie stało? My sprawcy nie znamy,  ja nie chcę rzucać podejrzeń, ale nie można wykluczyć, że to się jeszcze powtórzy. Niech sprawca wie, że o sprawie jest głośno i niech nie śpi spokojnie.

(…)

Więcej o tej bulwersującej sprawie tylko w papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej. Mamy zdjęcia i relacje świadków. Szukajcie we wtorek w kioskach, sklepach i punktach kolportażu w powiecie biłgorajskim.

Przez 24 godziny na dobę, informacji z powiatu biłgorajskiego szukajcie w najlepszym lokalnym portalu:

WWW.GAZETABILGORAJ.PL

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.