- Reklama -

Mieszkańcy Aleksandrowa pomogli Kubusiowi

W niedzielę 16 czerwca w Aleksandrowie odbył się rodzinny festyn integracyjny, z którego dochód przeznaczony został na leczenie oraz rehabilitację dla genetycznie chorego dziewięciolatka z tej gminy.

W organizację  niedzielnego festynu rodzinnego zaangażowała się prawie cała społeczność Aleksandrowa, tj. wójt gminy, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Aleksandrowie, Przedszkole “Leśne Skrzaty” oraz miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich.Wspólna zabawa miała miejsce na Polanie Dąbrowa, dorośli oraz dzieci mogli skorzystać z konkursów oraz atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję. Uczniowie ze szkoły podstawowej, gimnazjum oraz przedszkola zaprezentowali występy artystyczne. Można było również spróbować potraw, które przygotowały mieszkanki Aleksandrowa oraz Koła Gospodyń Wiejskich.

- Reklama -

Dzieci skorzystały z bezpłatnych zjeżdżalni, a na koniec odbyła się dyskoteka pod chmurką, do której zaprosił zespół VOICEBAND. Wspólnymi siłami mieszkańców Aleksandrowa podczas niedzielnego festynu udało się uzbierać dla Kubusia Osucha około 6500 zł.
 Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zorganizowanie festynu. Jesteśmy wdzięczni za wszelką dotychczasową pomoc finansową, która jest niezbędna do dalszej rehabilitacji naszego synka – mówi Anna Osuch, mama chorego Kubusia.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.