- Reklama -

- Reklama -

Międzynarodowa integracja w ZSZ

29 oraz 30 listopada w Zespole Szkół Specjalnych w Biłgoraju odbyły się zajęcia integracyjne dla młodzieży, która przyjechała do naszego miasta w ramach programu Erazmus Plus.

- Reklama -

Program realizowany był przez ZSBiO w Biłgoraju. Nauczyciele szkoły specjalnej przygotowali zabawy animacyjno-taneczne, plastyczne oraz zajęcia z zakresu dogoterapii. Spotkanie z rówieśnikami z krajów europejskich (Grecji, Czech, Włoch, Rumunii, Turcji) oraz z młodzieżą z ZSBiO było ważnym, ciekawym i rozwijającym wydarzeniem dla uczniów  szkoły.

 

- Reklama -

Młodzież z zagranicy miała okazję poznać zabawy, animacje oraz  andrzejkowe wróżby wplecione w polską kulturę. Kolejnego dnia nauczyciele przygotowali dla europejskich gości zajęcia z psem oraz plastyczne. Młodzież miała możliwość wyrazić swoje emocje i wrażenia z pobytu w Polsce, malując wspólny, integracyjny plakat. Podsumowaniem wspólnego czasu było zdjęcie grupowe.

– Serdecznie dziękujemy gościom za świetną zabawę integracyjną oraz nauczycielom ZSBiO za włączenie naszej szkoły do działań związanych z programem Erazmus Plus– mówią nauczyciele i dyrekcja ZSS w Biłgoraju.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.