- Reklama -

Michalina podbiła serca jurorów w The Voice of Poland (Film)

Biłgorajanka Michalina Lipińska zyskała uznanie jury i pomyślnie przeszła "Przesłuchania w ciemno" w The Voice of Poland. Słowom zachwytu nad jej głosem nie było końca. Michalina zdecydowała, że pracować będzie w drużynie Tomsona i Barona.

Wczoraj wieczorem podczas emisji kolejnego odcinka The Voice of Poland podziwiać mogliśmy głos Michaliny Lipińskiej. Biłgorajanka studiuje obecnie jazz i muzykę estradową na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie.

– Jestem romantyczką, jestem wrażliwa. Lubię aranżować utwory na nowo w „lżejszym” stylu. Cały czas poszukuję gatunku odpowiedniego dla mnie. To jest dla mnie wyzwanie. Chciałam sprawdzić, czy to, co robię, to jest to. Czy droga, którą wybrałam, jest dobra – mówiła przed wejściem na scenę.

Michalina zaśpiewała utwór „Listen To Your Heart” zespołu The Roxette. Od pierwszych dźwięków jury było zachwycone. Ostatecznie fotele swoje odwrócili: Urszula Dudziak, Tomson i Baron oraz Edyta Górniak. Zachwytom nad głosem 21-letniej biłgorajanki nie było końca.

- Reklama -

Występ Michaliny można zobaczyć tutaj:

Słucham twojego serca. Pięknie zaśpiewałaś. Coś pięknego – mówiła Urszula Dudziak, która odwróciła się pierwsza.  Edyta Górniak stwierdziła, że Michalina ma przepiękną, subtelną barwę głosu. – Jest ona aksamitna, trochę jedwab, a trochę welur – dodała. – Dziękujemy, że przyszłaś do tego programu. Dałaś swoim występem nam dużo spokoju i delikatności. Twoja aura udzieliła się nam. Obiecujemy tobie, że odkryjemy to, co jest w tobie najpiękniejsze – zachęcał Michalinę Baron. – Nie będzie łatwo, ale będzie fajnie. Pokochasz to – dodał Tomson. Po chwili namysłu Michalina postanowiła dołączyć do drużyny Afromental. – To świetna decyzja. Gratulujemy. Będziesz się na pewno dobrze bawić. Bardzo doceniamy to, że nam zaufała. Ma przepiękny głos – dodali po tym, jak biłgorajanka dokonała wyboru.

Gratulujemy Michalinie i życzymy powodzenia w dalszych etapach XI edycji The Voice of Poland.

 

 

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Anna mówi

    Przepiękne wykonanie piosenki,cudny głos super, że Michalina zdecydowała się na udział w programie, może to ułatwić dalszy start w karierze muzycznej tej dziewczynie. Brawo

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.