Usługi krawieckie

- Reklama -

Michalina zostaje w The Voice of Poland (FILM)

Biłgorajanka Michalina Lipińska zyskała uznanie jury i pomyślnie przeszła "Przesłuchania w ciemno" w The Voice of Poland. Dziś zmierzyła się z innymi uczestnikami w "Bitwach".

 

Dziś wieczorem po raz drugi na szklanym ekranie podziwiać mogliśmy głos biłgorajanki Michaliny Lipińskiej. W sobotnim odcinku “The Voice of Poland” uczestnicy starli się w wyjątkowo trudnych pojedynkach, “bitwach”. Jurorzy postawili ją w duecie z Marokańczykiem mieszkającym w Warszawie Hamzą Aboumacharr. W damsko-męskim duecie wykonali utwór Michaela Jacksona “I can’t stop it you”. – Troszkę się stresuję. To emocjonalny utwór. Muszę walczyć, a to nie leży w mojej naturze, ale będą walczyć. W bitwie wygrywa najlepszy. Chciałabym wygrać – mówiła przed wejściem na scenę biłgorajanka

 

Michał Szpak stwierdził, że był to dobry występ. Wybrałby jednak Hamzę. Urszula Dudziak skomentowała, że wybór jest trudny i cieszy się, że nie musi jego dokonywać. – Zaskoczyłaś mnie szalenie. Ty wygrałaś tę rundę – mówiła Edyta Górniak.

Decyzja należała jednak do trenerów Tomsona i Barona. Nie mieli oni dobrych informacji dla Michaliny. – Zdajemy sobie sprawę, ile pracy włożyliście w to, aby “harmonie chodziły”. Dobrze się ze sobą bawiliście. Dziękuję wam – mówili. – Michalina w tej bitwie byłaś perfekcyjna, ale bierzemy całokształt pracy. Bierzemy Hamzę – stwierdzili.

- Reklama -

ZOBACZ WYSTĘP MICHALINY: 

Michalina została jednak skradziona przez Edytę Górniak i trafiła do jej drużyny na “gorące krzesła”. Jest szansa, że będzie miała okazję walczyć dalej. Trzymamy kciuki. – Michalina była wspaniała. Nie mogę pozwolić, aby nie miała szansy pozostać w programie – mówiła Edyta Górniak. Michalina była wyraźnie zaskoczona. – Nie spodziewałam się. Czuję się super – mówiła.

W etapie “Bitwa” każdy z trenerów ma wielokrotne prawo do przejęcia do swojej drużyny jednego z uczestników innego trenera, którego ten wyeliminował w “Bitwie”. Jednak przejęcie każdego kolejnego uczestnika automatycznie wyklucza z dalszego udziału wokalisty przejętego wcześniej. Każdy z trenerów kończy etap “Bitew” z tylko jednym uczestnikiem spośród tych przejętych od innych. Miejmy nadzieję, że Edyta Górniak nie dokona innej kradzieży i Michalina zostanie w programie.

O tym jak Michalina podbiła serca jurorów podczas przesłuchań w ciemno pisaliśmy tutaj: MICHALINA LIPIŃSKA W THE VOICE F POLAND

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Jasia mówi

    Nie powinni brać pod uwagę całokształtu tylko występ na bitwach. Do piosenki na przesłuchania w ciemno ktoś się mógł przygotować kilka miesięcy. Chodzić na lekcje śpiewu gdzieś nie wiem do jakiegoś eksperta.

  2. Greg mówi

    Ona była lepsza. To nie był utwór dla niego. Może nie chcą posądzeń o uprzedzenia rasowe. Czytam te ściemy, które o nim piszą w różnych miejscach i śmiać mi się chce. Nie mam nic do gościa, ale od razu muzyk i tekściarz. Kanał na YT. Trochę skromności. Ile tych tekstów napisał? Na YT ma chyba tylko 3 piosenki. Na określenie artysta trzeba zapracować. Nie twierdzę, że nie jest dobry. Ale z tego co słyszałem od ludzi, którzy coś o nim wiedzą to od 2 lat utrzymuje go żona i na to się zanosi dalej jak nie uda mu się zbić kasy na popularności. Wszystkie prace miał na chwilę. Chciał się wyrwać ze swojego kraju, a tylko dzięki małżeństwu to było możliwe. Żonę ma fajną, chodziła z moją siostrą do szkoły do równoległej klasy. Rocznik 81, to znaczy 13 lat różnicy między nimi. Szkoda jej trochę.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.