- Reklama -

Michała Deca zastąpi Jarosław Bondyra

Sesja Rady Miasta, która odbyła się 28 listopada miała szczególny charakter. Ze stanowiska zastępcy burmistrza odszedł Michał Dec. Jego miejsce zastąpi Jarosław Bondyra.

O zmianie na stanowisku zastępcy burmistrza poinformował burmistrz Janusz Rosłan. – Po raz ostatni w roli mojego zastępcy zasiadał Michał Dec. Na następnie sesji będzie siedział Jarosław Bondyra – mówił.  Dodał, że pracownicy Urzędu Miasta przygotowali dla Michała Deca słowa podziękowania. – Trudno uwierzyć że mija 12 lat pełnienia przez pana tej funkcji. Nasze miasto zmieniło się nie do poznania – napisali mieszkańcy wymieniając szereg inwestycji zrealizowanych w ostatnich latach. Przypomnieli, że w trakcie tych lat udało się zrealizować inwestycje warte ponad 320 mln zł, pozyskując z różnych źródeł prawie 170 mln zł. – Był pan odpowiedzialny za cały proces realizacji i wykonania tych inwestycji. Bez pana zaangażowania i pełnej poświecenia pracy Biłgoraj nie wyglądałby tak jak wygląda – stwierdzili. Dodali, że burmistrz jest dla nich wzorem przykładnego samorządowca, ale szefa który potrafi docenić prace koleżanek i kolegów.

- Reklama -

Michał Dec nie krył wzruszenia. Podziękował burmistrzowi, pracownikom urzędu i mieszkańcom miasta. – Realizowane inwestycje to zespół ludzi. Niekiedy trzeba było się przekonywać. 12 lat wspominał mile.

Michał Dec będzie nadal pracownikiem Urzędu Miasta.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.