- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Michał Mulawa przewodniczącym sejmiku

Pochodzący z Tarnogrodu Michał Mulawa obejmię ważną funkcję w samorządzie województwa. Powierzono mu funkcję przewodniczącego sejmiku województwa lubelskiego.

- Reklama -

Nieoficjalnie wiemy już, kto będzie sprawować najważniejsza funkcję we władzach województwa. Komitet Polityczny PiS zdecydował, że marszałkiem zostanie pochodzący z Kraśnika Jarosław Stawiarski, były starosta, poseł i wiceminister sportu. Ważną funkcję przewodniczącego sejmiku będzie pełnić pochodzący z Tarnogrodu Michał Mulawa.

- Reklama -

Przypomnijmy, Jarosław Stawiarski nie tak dawno odwiedził Biłgoraj. Jako wiceminister sportu obiecywał on modernizację pływalni w Biłgoraju i budowę basenu w Tarnogrodzie. Pisaliśmy o tym w artykule „Wiceminister sportu w Biłgoraju”.

Pierwsze posiedzenie i wybory nowego zarządu odbędą się w najbliższą środę.

 

- Reklama -

7 Komentarze
 1. Bea mówi

  Gratulacje!

 2. Ania mówi

  Kazdy obiecuje przed wyborami a jak juz sie dostanie do koryta to ma wszystko gdzies wiec sie ogarnijcie i nie liczcie na spelnienie obietnic.

 3. Piotrek mówi

  Gratulacje dla Michała. Może zaczną się jakieś inwestycje w Tarnogrodzie. Paweł i Michał znają się dobrze, więc współpraca między kolegami z dawnej szkoły powinna być owocna. Powodzenia w budowie Polski.

 4. ed mówi

  Najwyższy czas na gruntowne remonty dróg W849, W853 i W863. W końcu obiecywał ,że ruszy z tym tematem jak wygra. Drogi te są w opłakanym stanie. No to zobaczymy czy dotrzyma słowa

 5. bffbf mówi

  moze i pochodzi z biłgorajszczyzny, lecz mieszka juz od bardzo długiego czasu pod Warszawa 🙂

 6. siara mówi

  No ja myśle ze wreszcie przy pełnieniu tak ważnej funkcji Mulawa przypomni sobie o wyborcach i obietnicach jakie kierował,,, ja czekam na paliwo po 2.50 zł za litr. to najważniejsza obietnica …

 7. Marek mówi

  SPROSTOWANIE
  Minister obiecywał pomoc burmistrzowi Eugeniuszowi Stróżowi w staraniach o środki na budowę basenu. Nie obiecywał budowy basenu. Inwestycje zależą od władz gminy, tak więc proszę nie pisać głupot.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.