- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Miał 3,5 promila, gdy uderzył w forda

43-latek wsiadł za kierownicę samochodu, mając w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Następnie uderzył w forda i zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Poszkodowany w zdarzeniu kierowca forda z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia oraz apelują o przestrzeganie przepisów i rozsądek na drodze.

- Reklama -

Jak wykazało przeprowadzone na miejscu zdarzenia badanie, 43-latek miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. 44-letni mieszkaniec Zamościa, który kierował fordem, z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy. Obecnie trwa ustalanie i wyjaśnianie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Przypominamy, że każda ilość wypitego alkoholu nie pozostaje bez wpływu na nasz organizm. Zdecydowanie zmienia się zdolność oceny sytuacji, a czas reakcji wydłuża się. Wsiadając za kierownicę po alkoholu, stanowimy śmiertelne zagrożenie dla zdrowia i życia nie tylko swojego, ale też innych użytkowników drogi – apeluje mł. asp. Joanna Klimek, oficer prasowa biłgorajskiej policji.

J.K/lubelska policja

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Ryszard mówi

    PRÓBA ZABÓJSTWA Z ZAMIAREM EWENTUALNYM !!!

  2. max mówi

    Brawo Komisariat Józefów. Jak zwykle niezawodni

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.