Moto Tech

- Reklama -

Metro Bikes Cross Duathlon w Biłgoraju

Impreza, która odbyła się już po raz drugi nad zalewem Bojary w Biłgoraju, ponownie spotkała się ze sporym zainteresowaniem. W rywalizacji uczestniczyło 50 zawodniczek i zawodników w kategorii open i 11 sztafet biegacz/rowerzysta. Przybyli sportowcy m.in. z Warszawy, Lublina, Kraśnika, Chełma, Przemyśla, Lubaczowa, Biłgoraja. 

Zawodnicy mieli do pokonania 5 km biegiem, następnie 20 km na rowerze i znów 2,5 km biegu. Rywalizacja odbywała się w kategorii zawodników indywidualnych oraz sztafet składających się z dwóch zawodników, dwóch zawodniczek lub par mieszanych. 

- Reklama -

Najszybszym zawodnikiem w kategorii open okazał się Bartłomiej Oświt z Lublina. Drugi był Michał Lech z Warszawy, a trzeci Grzegorz Mazur z Lublina. W kategorii open kobiet najszybsza była była Aneta Wiatr z Lublina. Druga była Magdalena Kornacka również z Lublina, a trzecia Anna Kędra z Kraśniczyna. 

Najlepszy wśród biłgorajan był Sławomir Bosak (Miód Kozacki Biłgoraj). Kolejne miejsca zajęli: Marek Bury (Miód Kozacki Biłgoraj), Arkadiusz Szubiak, Piotr Swacha (Biłgoraj Biega), Robert Szkoda  (Biłgoraj Biega), Andrzej Brzuszkiewicz (BRAZZERS TEAM) oraz Jacek Patro (MTB Biłgoraj). 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.