- Reklama -

- Reklama -

Metamorfoza na Dzień Matki (audio)

Trzy przedsiębiorcze kobiety: Magdalena Blacha, Adriana Miazga oraz Sylwia Odrzywolska z okazji Dnia Matki postanowiły przeprowadzić "metamorfozę piękna", sprawiając tym samym wiele radości wybranym mamom i ich pociechom. Efekt tego przedsięwzięcia to piękne wspomnienia oraz uwiecznione na fotografiach chwile, dla których warto żyć.

“Metamorfoza” to nazywa projektu, do którego zgłosiły się kobiety, będące mamami. Przechodząc przez ręce lokalnych profesjonalistek, tj. fryzjerki i makijażystki, postawiły na zmianę swojego wizerunku. Wyjątkowe chwile spędzone razem z dziećmi uwiecznione na zdjęciach z pewnością na długo zostaną w ich pamięci. 

Pierwsza “Metamorfoza” przeprowadzona była w marcu z okazji Dnia Kobiet. Po dużym zainteresowaniu postanowiłyśmy zorganizować kolejną “Metamorfozę” właśnie z okazji dnia mamy. Wzięły w niej udział cztery mamy. Nad powodzeniem tego projektu czuwały trzy osoby. Każda z nas zaangażowała się z pasją i z całych sił, czego efekty możemy dziś podziwiać – mówi pomysłodawca projektu Magdalena Blacha, właścicielka salonu fryzjerskiego “Czeszę Bo Lubię” w Biłgoraju. – Po metamorfozie marcowej zobaczyłyśmy, jak bardzo kobiety potrzebują czasu dla siebie. Do drugiej edycji zgłosiło się około 200 osób. Niestety, mogłyśmy wylosować tylko cztery panie – dodaje. 

Mamy są przeszczęśliwe, że mogą tutaj być, że wyglądają inaczej niż na co dzień. Oczywiście są one pięknymi kobietami i na co dzień wyglądają pięknie, ale dziś wyjątkowo i odświętnie. Świętują swój ważny dzień, bo bycie mamą to wielka odpowiedzialność. Są tutaj z tymi najważniejszymi, czyli z dziećmi, robią sobie piękne pamiątkowe zdjęcia, do których z pewnością wrócą nie raz – podsumowuje Magdalena Blacha

- Reklama -

W sesji zdjęciowej brały udział: Anita Maińska (Biłgorajska Telewizja Kablowa), Anna Rak (zwyciężczyni facebookowego konkursu “Metamorfozy”), Justyna Wąsala-Gura (dyrektor Prywatnej Szkoły Podstawowej w Biłgoraju oraz Przedszkola “Bambini”), Elwira Pawęzka (zwyciężczyni wiosennej edycji metamorfozy).  

– Wzięłam udział w konkursie na facebooku, ponieważ bardzo spodobał mi się ten pomysł. Fryzura, makijaż oraz sesja zdjęciowa to duży wydatek, a tutaj jest to zapewnione. Poza tym miło spędziłam czas z dziećmi, jestem bardzo szczęśliwa i dumna z moich córek. Organizatorzy wykonali kawał dobrej roboty. Zdjęcia będą pamiątką na całe życie, będę długo wspominać te fajne chwile – mówi Anna Rak, jedna z mam uczestniczących w projekcie “Metamorfoza”. 

Przy projekcie “Metamorfoza” pracowały: Make Up Room – Adriana Miazga (makijaże), FotoPasja – Sylwia Odrzywolska (zdjęcia) oraz Czeszę Bo Lubię Magdalena Blacha (fryzury).

red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.