- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Metamorfoza na Dzień Matki (audio)

Trzy przedsiębiorcze kobiety: Magdalena Blacha, Adriana Miazga oraz Sylwia Odrzywolska z okazji Dnia Matki postanowiły przeprowadzić "metamorfozę piękna", sprawiając tym samym wiele radości wybranym mamom i ich pociechom. Efekt tego przedsięwzięcia to piękne wspomnienia oraz uwiecznione na fotografiach chwile, dla których warto żyć.

- Reklama -

„Metamorfoza” to nazywa projektu, do którego zgłosiły się kobiety, będące mamami. Przechodząc przez ręce lokalnych profesjonalistek, tj. fryzjerki i makijażystki, postawiły na zmianę swojego wizerunku. Wyjątkowe chwile spędzone razem z dziećmi uwiecznione na zdjęciach z pewnością na długo zostaną w ich pamięci. 

Pierwsza „Metamorfoza” przeprowadzona była w marcu z okazji Dnia Kobiet. Po dużym zainteresowaniu postanowiłyśmy zorganizować kolejną „Metamorfozę” właśnie z okazji dnia mamy. Wzięły w niej udział cztery mamy. Nad powodzeniem tego projektu czuwały trzy osoby. Każda z nas zaangażowała się z pasją i z całych sił, czego efekty możemy dziś podziwiać – mówi pomysłodawca projektu Magdalena Blacha, właścicielka salonu fryzjerskiego „Czeszę Bo Lubię” w Biłgoraju. – Po metamorfozie marcowej zobaczyłyśmy, jak bardzo kobiety potrzebują czasu dla siebie. Do drugiej edycji zgłosiło się około 200 osób. Niestety, mogłyśmy wylosować tylko cztery panie – dodaje. 

Mamy są przeszczęśliwe, że mogą tutaj być, że wyglądają inaczej niż na co dzień. Oczywiście są one pięknymi kobietami i na co dzień wyglądają pięknie, ale dziś wyjątkowo i odświętnie. Świętują swój ważny dzień, bo bycie mamą to wielka odpowiedzialność. Są tutaj z tymi najważniejszymi, czyli z dziećmi, robią sobie piękne pamiątkowe zdjęcia, do których z pewnością wrócą nie raz – podsumowuje Magdalena Blacha

- Reklama -

W sesji zdjęciowej brały udział: Anita Maińska (Biłgorajska Telewizja Kablowa), Anna Rak (zwyciężczyni facebookowego konkursu „Metamorfozy”), Justyna Wąsala-Gura (dyrektor Prywatnej Szkoły Podstawowej w Biłgoraju oraz Przedszkola „Bambini”), Elwira Pawęzka (zwyciężczyni wiosennej edycji metamorfozy).  

– Wzięłam udział w konkursie na facebooku, ponieważ bardzo spodobał mi się ten pomysł. Fryzura, makijaż oraz sesja zdjęciowa to duży wydatek, a tutaj jest to zapewnione. Poza tym miło spędziłam czas z dziećmi, jestem bardzo szczęśliwa i dumna z moich córek. Organizatorzy wykonali kawał dobrej roboty. Zdjęcia będą pamiątką na całe życie, będę długo wspominać te fajne chwile – mówi Anna Rak, jedna z mam uczestniczących w projekcie „Metamorfoza”. 

Przy projekcie „Metamorfoza” pracowały: Make Up Room – Adriana Miazga (makijaże), FotoPasja – Sylwia Odrzywolska (zdjęcia) oraz Czeszę Bo Lubię Magdalena Blacha (fryzury).

red.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź