przedszkola Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

Metalowiec mocno skrócił brody

Już wszystkie nasze kluby piłkarskie z zamojskiej okręgówki rozgrywają sparingi przed wiosną. Jako ostatni na boisko wybiegł Metalowiec Goraj. Beniaminek klasy okręgowej rozniósł outisdera klasy A - Alwę Brody Małe 10:2, a mecz kontrolny miał dwóch bohaterów.

- Reklama -

Alwa Brody Małe to zdecydowanie najsłabszy zespół piłkarskiej klasy A. W rundzie jesiennej zdobył zaledwie jeden punkt i zamyka tabelę. Różnicę klas widać było na boisku.

Metalowiec Goraj w pierwszym sparingu przed rundą wiosenną wygrał 10:2.W roli głównej pozyskany przed sezonem z Łady Biłgoraj Mariusz Szarlip i Mateusz Dzwolak. Pierwszy zdobył aż sześć goli, drugi dołożył trzy, a dziesiątego wbił Damian Wlizło.

Kolejny mecz kontrolny Metalowiec Goraj zagra w najbliższą niedzielę. Na boisku we Frampolu zmierzy się z Włókniarzem. Początek o godzinie 15:00.

Po rundzie jesiennej zespół z Goraja zajmuje piętnaste (przedostatnie) miejsce w piłkarskiej okręgówce. W weekend 16-17 marca początek rundy rewanżowej. Metalowiec zaczyna od wyjazdowego meczu z Koroną Łaszczów.

A w takim składzie Metalowiec Goraj zagrał z Alwą Brody Małe.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

 

foto: Karol Kotwis

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.