- Reklama -

„Medyk” zaprasza uczniów

- Reklama -

Trwa rekrutacja do Medycznego Studium Zawodowego, czyli biłgorajskiego „medyka”. Absolwenci szkół średnich mają do wyboru kilka kierunków kształcenia, po ukończeniu których zwiększą możliwości zdobycia pracy w kraju i za granicą. 12 maja szkoła zorganizowała  Dzień Otwarty dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Były informacje o historii i teraźniejszości szkoły a także warsztaty, pokazy i wykłady.  Uczniowie mieli możliwość porozmawiania z uczniami i nauczycielami szkoły, jak również skorzystania z udziału w warsztatach organizowanych przez szkołę

 

Medyczne Studium Zawodowe w Biłgoraju prowadzi nabór kandydatów na rok szkolny 2016/2017 w zawodach:

FORMA DZIENNA (5 dni w tygodniu): technik farmaceutyczny – (2 lata), technik masażysta – (2 lata), technik usług kosmetycznych – (2 lata), terapeuta zajęciowy – (2 lata).

DLA DOROSŁYCH STACJONARNE (3 dni w tygodniu): opiekun medyczny – (1 rok), technik usług kosmetycznych – (2 lata).

ZAOCZNE (sobota-niedziela co dwa tygodnie):  opiekunka środowiskowa – (1 rok), asystent osoby niepełnosprawnej – (1 rok).

Na wszystkie kierunki nie ma ograniczeń wiekowych. Podstawą jest ukończona szkoła średnia. Absolwent otrzymuje suplement do dyplomu uznawany w krajach Unii Europejskiej.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.