- Reklama -

- Reklama -

MATKA „OPIEKOWAŁA SIĘ” DZIEĆMI

27-letnia kobieta z gm. Biszcza, została doprowadzona do izby wytrzeźwień, w wyniku interwencji policji w związku z libacją alkoholową odbywającą się w jej mieszkaniu. W takim stanie kobieta miała opiekować się dwojgiem swoich małych dzieci w wieku 3 miesięcy i 2 lat. W mieszkaniu policjanci zastali dzieci, które były widocznie zaniedbane. Decyzją lekarza karetki pogotowia zabrane zostały pod opiekę do szpitala. O incydencie powiadomiony został Sąd Rodzinny i Nieletnich.

- Reklama -

Policjanci otrzymali sygnał, że w jednym z mieszkań na terenie Biłgoraja, mają przebywać malutkie dzieci, a odbywa się libacja alkoholowa. Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazane miejsce. Pomimo kilkukrotnego pukania nikt nie otwierał drzwi.

Kiedy kobieta otworzyła w końcu drzwi, wewnątrz policjanci zastali ogólny nieporządek, na stole stały kieliszki a na podłodze widniały ślady rozbitego szkła. Drzwi otworzyła 27-letnia matka dwójki małych dzieci w wieku 3 miesięcy i 2 lat, które były widocznie zaniedbane, miały przemoczone ubranka. Od kobiety która krzyczała, czuć było woń alkoholu, a w mieszkaniu znajdowały się jeszcze 2 dorosłe osoby pod widocznym działaniem alkoholu. Matka dzieci została doprowadzona do izby wytrzeźwień. Na miejsce wezwana została natomiast karetka pogotowia, która decyzją lekarza zabrała dzieci do szpitala. O interwencji powiadomiony został MOPS oraz Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Biłgoraju, który podejmie dalsze decyzje w tej sprawie.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.