- Reklama -

- Reklama -

Mateusz Guzorczuk wystąpi w Tarnogrodzie

W Tarnogrodzie wystąpi Mateusz Guzorczuk. Koncert został zaplanowany na 11 marca (sobota) w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury. Mateusz to artysta i muzyk pochodzący z Majdanu Nowego (gm.Księżpol). Na jego ostatnim styczniowym koncercie w rodzinnej gminie, pojawiło się naprawdę sporo ludzi. W rozmowie z Nową Gazetą Biłgorajską, zapowiedział swoją pierwszą płytę.

- Reklama -

-Na koncercie w Majdanie zaprezentowałem cały materiał jaki pojawi się na mojej płycie. Większość utworów jest już nagrana na gotowo w studio i zostało do ukończenia tego materiału naprawdę niewiele, niemniej jednak jest to spory wydatek, a wszystko robię własnymi siłami i środkami, przy założeniu żeby było to jak najbardziej profesjonalnie zaaranżowane i nagrane. Jeszcze chwila cierpliwości, a płyta się pojawi. W najbliższym czasie na pewno odbędzie się premiera jednego z moich utworów w wersji studyjnej – mówił niedawno Nowej Gazecie Biłgorajskiej, Mateusz.

- Reklama -

Mateusz Guzorczuk to młody artysta, wokalista, kompozytor, autor tekstów pochodzący z Majdanu Nowego. Od lat tworzy własną muzykę. Swoją przygodę z muzyką na poważnie rozpoczął przed dziesięcioma laty. Tworzył i współtworzył wiele projektów na terenie Lubelszczyzny, od lekkiego rocka, po nawet krótki epizod heavy metalowy. W 2018 r. rozpoczął pracę nad swoją debiutancką płytą. Koncertował w Lublinie, Przemyślu i Zamościu.
Podczas koncertu zabiera słuchaczy w sentymentalną podróż do źródeł klasycznego rocka. Na koncertach występuje w trio, lub duecie akustycznym. Aktualnie towarzyszy mu zawodowy gitarzysta, będący między innymi członkiem zespołu folkowego ze Szczebrzeszyna – Paweł Kozi Kozłowski.

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.