- Reklama -

- Reklama -

Książka z dedykacją. Zrób prezent i przynieś do bibliotek w powiecie biłgorajskim

Masz książki wydane po 2010 roku? Oddaj i przynieś do biblioteki. Każda podarowana książka będzie prezentem, który trafi do mieszkańców Zakładu Pielęgnacyjno–Opiekuńczego GAWRA w Długim Kącie. Pełna lista bibliotek z powiatu biłgorajskiego, które biorą udział w akcji - poniżej.,

- Reklama -

– Zbieramy książki wydane po 2010 r., które przeniosą czytelnika w świat literatury pięknej polskiej i obcej, poszerzą wiedzę o „małej ojczyźnie”, kulturze, historii i przyrodzie oraz będą inspiracją do ciekawego spędzenia wolnego czasu. Każda podarowana książka będzie prezentem o wyjątkowym charakterze, a dołączona do niej dedykacja to znak emocji i więzi z adresatami – przekazują pomysłodawcy i bibliotekarze z Biłgoraja.
Książki będą zbierana za pośrednictwem bibliotek publicznych powiatu biłgorajskiego
od 21.11.2022 r. do 31.12.2022 r.
Tylko dlaczego jedynie książki po 2010 roku?
Zależy nam na tym, aby książki, które dzięki uprzejmości darczyńców zbierzemy były nowe i niezniszczone, oraz żeby mogły posłużyć wielu odbiorcom. Pamiętajmy, że wybierając książki, które chcemy przekazać na tą akcje chcemy zrobić komuś przyjemność, a nie pozbyć się egzemplarzy, których sami nie chcemy czytać bo są stare, nieaktualne i nieatrakcyjne zarówno pod względem wyglądu jak i treści – tłumaczą inicjatorzy akcji.
Pełna lista bibliotek biorących udział w akcji:

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.