- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Masz fotografie z dawnej pracy?

Czy pamiętasz, jak wyglądały stanowiska pracy kilkadziesiąt lat temu? Dawne sprzęty, maszyny i stroje? Rusza właśnie konkurs, a organizatorzy zachęcają mieszkańców powiatu biłgorajskiego do udziały: - Pokaż nam swoje zdjęcia, na których widać Twoje dawne stanowisko pracy i zawalcz o atrakcyjne nagrody - przekazują.

- Reklama -

Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby po 50 roku życia mieszkające w województwie  lubelskim do udziału w konkursie, w którym do wygrania są kursy komputerowe, telefony komórkowe, gadżety i książki. Wystarczy przesłać przez formularz konkursowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie maksymalnie trzy fotografie, przedstawiające własną pracę w na przełomie XX I XXI wieku.

Fotografie można przesłać osobiście lub poprosić bliską osobę o dokonanie formalności. Konkurs odbywa się przez Internet, z zachowaniem bezpieczeństwa. Na głównej stronie konkursowej można znaleźć wszelkie potrzebne informacje oraz regulamin.

- Reklama -

Na zgłoszenia oczekujemy do 16 października 2022 roku. Pokażmy młodszym pokoleniom jak to było! – zachęcają organizatorzy konkursu. Nowa Gazeta Biłgorajska jest patronem medialnym.

Celem projektu jest ukazanie zmian w rzeczywistości zawodowej Polaków na przestrzeni lat i przypomnienie różnych zawodów, które dziś są rzadkie lub nie istnieją. Chcemy też dostarczyć seniorom nieco rozrywki, zaktywizować ich i zachęcić do dzielenia się wspomnieniami.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.