- Reklama -

- Reklama -

Maska Kleopatry – zabiegi światłem (KONKURS!)

- Reklama -

– W naszym gabinecie oferujemy zabiegi na sprzęcie najnowszej generacji ICOONE. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Ponadto w salonie posiadamy w ofercie suplementację SUPER DIET. Jest to renomowana, francuska firma posiadająca status laboratorium farmaceutycznego – mówi Jolanta Kuźmińska, właścicielka. Dodaje, że produkcja suplementów gwarantuje czystość ekstraktów roślinnych – brak alkoholu, brak sztucznych barwników i konserwantów. Laboratorium wybiera tylko i wyłącznie rośliny pochodzące z upraw ekologicznych. Wszystkie preparaty SUPER DIET posiadają certyfikat ECOCERT. Taki certyfikat posiadają tylko produkty, w których ilość stosowanych surowców pochodzenia naturalnego wynosi przynajmniej 95%. Połączenie suplementacji z pracą ICOONE daje super efekty w rzeźbieniu sylwetki, w likwidacji obrzęków, w utrzymaniu pięknej i świeżej skóry.

 Zakątek Zdrowia i Urody ma w ofercie również Złotą Maską Kleopatry (światłoterapia). – Wykorzystujemy ją do zabiegów, które dają szybkie efekty podskórne w tkance, która absorbuje światło przy pomocy komórek i wywołuje szybkie, bardzo efektywne reakcje biologiczne i chemiczne. Poza tym działa nieinwazyjnie i w sposób naturalny – mówi Jolanta Kuźmińska.

urząd MArszałkowski projekt

Przy pomocy światła czerwonego wzmagana jest aktywność komórek, przyśpieszony metabolizm komórkowy. Stymulowana jest skóra do produkcji protein kolagenowych, a włókna tkanek do ich wypełnienia. Poprawiana jest elastyczność skóry, wspomagane pozbycie się efektu jej zwiotczałości.

Przy pomocy światła niebieskiego hamuje się rozwój stanów zapalnych. Trądzik jest zazwyczaj spowodowany iniekcją bakteryjną. Niebieskie światło jest w stanie niszczyć bakterie, nie naruszając tkanek skóry, a przez to zminimalizować i leczyć go w okresie zapalnym.

Przy pomocy światła purpurowego leczymy trądzik i łagodzimy blizny będące jego pozostałością.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Światło żółte zaś dostarcza energii komórkom skóry, pobudza gruczoły, wspomaga proces przemian komórkowych, leczy choroby skóry  i wspomaga jej odporność.

Zielone światło ma działanie neutralizujące, balansujące i kojące, może łagodzić napięcie, stymulować gruczoł limfatyczny.

Pomarańczowe stymuluje energię komórek skóry. Przyśpiesza metabolizm.

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem tel. 602 669 718 (Miasteczko na Szlaku Kultur, ul. Berka Joselewicza 21/1) lub na oficjalnym fan page „Armon hajofi” na Facebooku.

Razem z Zakątkiem Zdrowia i Urody przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa konkurs. Do wygrania bon na zabieg na twarz przy użyciu Złotej Maski Kleopatry do wykorzystania w Zakątku Zdrowia i Urody. Aby wygrać należy na profilu NOWej Gazety Biłgorajskiej znaleźć post konkursowy (https://www.facebook.com/NOWaGazetaBilgorajska/photos/a.538528356243718.1073741827.535867616509792/1087850064644875/?type=3&theater), udostępnić go oraz polubić fun page Zakątka Zdrowia i Urody.  Zachęcamy do zabawy.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.