- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Maseczki trafiły do mieszkańców

W gminie Turobin zakończyła się akcja przekazywania maseczek mieszkańcom. W akcję włączyło się wiele osób, a koordynował ją Urząd Gminy.

„Razem możemy wykonać wszystko” – tak Andrzej Kozina, wójt gminy Turobin, podsumowuje akcję przekazywania mieszkańcom nieodpłatnie maseczek. W ich szycie włączyła się społeczność gminy, a całą akcję koordynował Urząd Gminy. Maseczki trafiły niemal do wszystkich mieszkańców. Teraz przyszedł czas na podsumowanie.

Maseczki były sukcesywnie dostarczane do domów. W akcję szycia i ich dystrybucję zaangażowało się bardzo wiele osób. Jedni wycinali, inni szyli, a kolejni dostarczali gotowe maseczki mieszkańcom. – Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w działanie. Dziękujemy panu Józefowi Pawlasowi z Czernięcina Głównego za pomoc i bezpłatne wycięcie z materiału 6 tys. sztuk prostokącików wedle wzoru oraz bezpłatne przekazanie kilkudziesięciu maseczek na potrzeby mieszkańców. Dziękujemy paniom z Urzędu Gminy, biblioteki, szkół, Domu Seniora, Kół Gospodyń Wiejskich i mieszkankom naszej gminy Turobin, które nieustannie szyją maseczki nawet w sobotę, często odkładając inne obowiązki. Dziękujemy Kołom Gospodyń Wiejskich z Czernięcina Głównego, Czernięcina Poduchownego, Tokar i Żabna za tak wielkie zaangażowanie. Dziękujemy sołtysom i radnym, tym którzy zaangażowali się w działania i dystrybucję maseczek – mówi wójt gminy Turobin Andrzej Kozina. Dodaje, że razem można wykonać wszystko.

- Reklama -

Jeżeli do kogoś niefortunnie nie dotarła maseczka, może ją odebrać w Urzędzie Gminy w godzinach pracy.

 

- Reklama -

- Reklama -

4 Komentarze
 1. Zezeze mówi

  My i nasi sąsiedzi (Gródki II ) – też nie dostaliśmy….Sołtys rozwoził…..

 2. mieszkaniec mówi

  Sołtysi dystrybuowali maseczki , czasami w pomocy z radnymi

 3. Sołtys mówi

  Sołtys dystrybuował maseczki , jeżeli ktoś nie otrzymał proszę się do niego zgłosić bądz do gminy

 4. Osa mówi

  Mieszkańcy Gródek Drugich nie otrzymali maseczek z Urzędu Gminy. A może dostali tylko wybrani?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.