- Reklama -

- Reklama -

Marta Voznenko wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny przygotowany przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II odbył się już po raz ósmy. W kategorii praca plastyczna "Krajobraz wokół mnie", komisja konkursowa doceniła zdolności artystyczne Marty Voznenko, uczennicy Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

- Reklama -

Marta otrzymała wyróżnienie za pracę plastyczną pt. „Ulotne chwile świetności”. W swojej pracy malarskiej opowiedziała w interesujący i niecodzienny sposób o własnym, indywidualnym postrzeganiu otaczającego krajobrazu. Jej praca stanowi efekt wnikliwej obserwacji świata i oryginalnego spojrzenia na otaczającą nas przestrzeń. Pracę plastyczną Marta przygotowała pod kierunkiem nauczycieli bibliotekarzy.

– Od początku nauki uczennicy w ZSZiO nauczyciele dostrzegli jej zdolności artystyczne, malarskie oraz sportowe. Marta z sukcesami brała udział w licznych konkursach przedmiotowych, plastycznych, sportowych, aktywnie angażując się w życie społeczne szkoły. Uczennica jest tegoroczną absolwentką Technikum Przemysłu Mody. Była stypendystką Stypendium Starosty Biłgorajskiego za bardzo dobre wyniki w nauce – powiedział dyrektor szkoły dr Adam Balicki.

- Reklama -

Gratulujemy Marcie licznych sukcesów, jednocześnie życząc wielu okazji do dalszego rozwijania pasji.

ZSZiO w Biłgoraju

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.