- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

MARIHUANA W POPIELNIKU

Za posiadanie substancji odurzających odpowie 28-latek z gm. Józefów. Liście i susz roślinny marihuany policjanci znaleźli ukryte w popielniku pieca kaflowego. Z takiej ilości zabezpieczonej substancji można sporządzić około 300 porcji tego narkotyku. Za posiadanie substancji odurzających zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zespołu dw. z przestępczością gospodarczą i korupcją ustalili że jeden z mieszkańców gminy Józefów może posiadać substancje odurzające. Ich informacje okazały się trafne. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 28-latka, w popielniku pieca kaflowego, policjanci znaleźli worek foliowy, a w nim liście oraz susz roślinny wyglądem i zapachem przypominający marihuanę. Wstępne badanie narkotesterem dało wynik pozytywny, wskazując, że 75 gram odnalezionych liści oraz suszu są marihuaną.

- Reklama -

Ujawnione substancje zostały zabezpieczone, a ich właściciel zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury. Z takiej ilości zabezpieczonych substancji można sporządzić około 300 porcji tego narkotyku.

Za posiadanie substancji odurzających zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KWP LUBLIN

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.