- Reklama -

Maria Góralska dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych

W minionym tygodniu minął termin składania ofert na stanowisko dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych oraz dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, który ogłosił starosta Biłgorajki. Dotychczas rozstrzygnięto jeden z nich.

 

 

Skład komisji rekrutacyjnej do przeprowadzenia naboru na stanowisko dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych przedstawia się następująco: Małgorzata Liwosz – Rudy – przewodnicząca oraz członkowie Alfred Sobótka, Jarosław Lipiec, Elżbieta Pindor i Barbara Stojan. Do konkursu przystąpiło dwóch kandydatów. 28 czerwca nastąpiło otwarcie ofert i sprawdzenie ich pod względem formalnym. Rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami odbyła się w dniu 30 czerwca. – W tym dniu jeden z kandydatów poinformował komisję telefonicznie, że rezygnuje z udziału w konkursie. Komisja konkursowa po wysłuchaniu drugiego z kandydatów postanowiła o jego wyborze na to stanowisko. Dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych została Maria Góralska, która pracę na stanowisku dyrektora ZDP rozpoczyna z dniem 1 lipca 2016r. Jest to umowa na czas nieokreślony – informuje Magdalena Szewczuk, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego.

Posiedzenie komisji konkursowej na dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju zaplanowane jest na 11 lipca br.  Skład komisji konkursowej przedstawia się następująco:

– przewodniczący komisji Jan Koman – przedstawiciel Zarządu Powiatu w Biłgoraju,

– Teresa Nowak – przedstawiciel Zarządu Powiatu w Biłgoraju,

– Ewa Maciocha – przedstawiciel Zarządu Powiatu w Biłgoraju,

- Reklama -

– Jan Lelonek – przedstawiciel Lubelskiego Kuratora Oświaty,

– Barbara Krawczyk – przedstawiciel Lubelskiego Kuratora Oświaty,

– Robert Koman – przedstawiciel Rady Pedagogicznej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju,

– Renata Zając – przedstawiciel Rady Rodziców Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju,

– Iwona Szpakowska– przedstawiciel Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Nauczycielstwa Polskiego w Biłgoraju,

– Andrzej Antolak– przedstawiciel Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Biłgoraju.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.