- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Marek Lis najbardziej rozpoznawalnym dzielnicowym

Rozstrzygnięty został plebiscyt na "Najbardziej Rozpoznawalnego Dzielnicowego Powiatu Biłgorajskiego 2018 r." zorganizowany został przez Komendę Powiatową Policji w Biłgoraju we współpracy z lokalnymi mediami. Najlepiej postrzegany i doceniany przez społeczeństwo posterunkowy, to Marek Lis.

- Reklama -

W ramach programu „Dzielnicowy Bliżej Nas” Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju we współpracy z portalem bilgorajska.pl, bilgoraj.com.pl oraz gazetabilgoraj.pl zorganizowała plebiscyt na „Najbardziej Rozpoznawalnego Dzielnicowego Powiatu Biłgorajskiego 2018 roku”. Miał on na celu wyłonienie dzielnicowego najlepiej postrzeganego przez mieszkańców powiatu biłgorajskiego.

Jednym z etapów zmagań dzielnicowych było głosowanie na swojego kandydata przy pomocy sond zamieszczonych w lokalnych portalach internetowych. W pozostałych etapach policjanci musieli wykazać się wiedzą niezbędną do wykonywania codziennych obowiązków służbowych a także umiejętnościami strzeleckimi.

- Reklama -

Suma zdobytych punktów wyłoniła zwycięzcę tegorocznego plebiscytu, którym został sierż.szt. Marek Lis dzielnicowy Komisariatu Policji w Józefowie.

Serdecznie gratulujemy!

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Rafi mówi

    Dzielnicowy Wojtek Oleszczak i tak najlepszy!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.