Usługi krawieckie

- Reklama -

Marek Jamroz Komendantem

Wczoraj w obecności Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Radka Bąchóra odbyło się uroczyste odczytanie rozkazu powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju podinsp. Marka Jamroza.

- Reklama -

Uroczystość z uwagi na trwające w budynku komendy prace modernizacyjne odbyła się w kameralnym gronie. Nowo powołany komendant od początku swojej służby związany był z biłgorajską jednostką. Służbę rozpoczął w 1996 roku jako policjant służby patrolowej. Przez kolejne lata związany był z pionem prewencji i zajmował stanowiska wykonawcze a następnie kierownicze. Służbę pełnił między innymi jako dzielnicowy i dyżurny. Następnie piastował funkcję min. Naczelnika Wydziału Prewencji a od października 2015 roku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju.

Podczas uroczystości Komendant Bąchór życzył obejmującemu stanowisko podinsp. Markowi Jamrozowi sukcesów w kierowaniu jednostką. Do życzeń dołączyli również zaproszeni goście, policjanci i pracownicy biłgorajskiej komendy.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Józef Marzec mówi

    Brawo Marek. Jesteś wielki.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.