karczma na woli_wesela

- Reklama -

- Reklama -

Mamy w powiecie literatów? W Biłgoraju będzie spotkanie

Seniorzy z Biłgoraja zapraszają wszystkich mieszkańców na Spotkanie Literackie. To już 16 lutego (czwartek) o godzinie 16:00 w sali klubu Polskiego Czerwonego Krzyża przy ul 3-go Maja. Dlaczego warto się pojawić i co przygotowali seniorzy?

- Reklama -

Spotkanie odbędzie się już po raz trzeci, tym razem z okazji ostatków i kończącego się karnawału. Będzie można usłyszeć utwory poetyckie, literackie rożnego rodzaju o luźnej tematyce związanej z Walentynkami i karnawałem. Będą prezentowane przez samych autorów.

- Reklama -

Spotkania odbywają się przy wsparciu Biłgorajskiej Plejady Literackiej, której członkowie również zaprezentują swoje utwory.

– Serdecznie zapraszamy miłośników poezji i literatury zwłłaszcza samodzielnie piszących, ponieważ będzie to okazja do zaprezentowania swoich utworów przed większym gremium.

Jak na spotkanie karnawałowe przystało odbędzie się ono przy symbolicznym ciastku i kawie – mówi nam Ludwika Dolina, która jest organizatorem spotkania.

- Reklama -

2 Komentarze
  1. prawda mówi

    Faktycznie błędna fotka. Zdjęcie nie dotyczy Biłgorajskiej Plejady Literackiej, która uczestniczyła w tej imprezie na zaproszenie PCK i działających tam twórców.

  2. aniollewy mówi

    Dlaczego na zdjęciu Biłgorajskie Towarzystwo Literackie, skoro w tekście mowa o Biłgorajskiej Plejadzie Literackiej? To chyba dwa odrębne gremia

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.