Krystyna Deryło

- Reklama -

Mamy mistrzynię i wicemistrza świata!

– To kolejny piękny dzień w historii Klubu Sportowego Street Workout Biłgoraj – mówią zawodnicy Klubu o starcie w zawodach naszych sportowców. Magdalena Małek zdobyła tytuł mistrzyni świata w kategorii strenght, a Łuki Milka został wicemistrzem świata w kategorii power. 
WORLD FEDERATION OF STREET WORKOUT & CALISTHENICS organizuje zawody rangi mistrzostw świata od 2012 roku. Dotychczas były to zawody kategorii freestyle, w tym roku po raz pierwszy organizatorzy podjęli się organizacji zawodów w kategorii siłowo wytrzymałościowej. 
Bardzo dobrze podczas zawodów spisali się zawodnicy z Klubu Sportowego Street Workout Biłgoraj. Wielkie gratulacje należą się także całej reprezentacji Polski w szczególności dla Krzystofa Siusidko, Mariusza Prawdzika, Barbary Kumor i Niny Pawelec. – Wielkie podziękowania dla wszystkich osób, które zaoferowały pomoc i wsparcie dla naszych zawodników zarówno finansowe, jak i niematerialne, za każdą złotówkę, za każdy gest, ciepłe słowo, każdy zaciśnięty kciuk, każde udostępnieniem apelu o wsparcie wyjazdu – dziękują członkowie Klubu.
Gratulujemy i życzymy kolejnych udanych startów!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.