- Reklama -

- Reklama -

Mamusiu, kocham cię!

Gabryś Lewicki 

Moja mama jest szczęśliwa, jak ja jestem grzeczny. Dlatego staram się być bardzo grzeczny, żeby moja mama była szczęśliwa. Lubię, jak ona jest szczęśliwa. Mojej mamie robię czasami kawę, bo ona bardzo lubi ją pić. Mama lubi kawę z cukrem, a tata też lubi kawę, ale z innym cukrem. 

Gabrysia Pawęska

Moja mama Kasia ma długie włosy. Dla mojej mamy z okazji Dnia Mamy przygotowałam laurkę, taki obrazek z kwiatkiem. Zrobiłem ten obrazek sama w domu. Pomalowałam go kredkami, jest taki kolorowy. Jak będzie święto mamy, to razem z tatą ugotujemy dla niej zupę. 

Nikodem Grum

Moja mamusia ma na imię Ania. Moja mama lepi najlepsze na świecie pierogi z serem. To jest moje ulubione danie. Jak mama lepi pierogi, to ja jej pomagam. Moja mama czyta mi bajki na dobranoc. Najbardziej lubię, jak mamusia mi czyta. 

Kasia Chudy

Moja mama ma na imię Edyta. Ma brązowe oczy i czarne włosy. Razem sprzątamy nasz dom. Sprzątamy pokój i sypialnię. A jak mama myje podłogę, to ja siedzę na łóżku i jej nie przeszkadzam. Dla mamy zrobiłam laurkę, narysowałam kwiatki. Zrobiłam ją sama w przedszkolu.   

- Reklama -

Lena Stępniowska 

Moja mama to Ula. Jest bardzo ładna. Ma długie blond włosy. Piecze bardzo smaczne ciasta. Najlepsze to chyba z jabłkami są. Uwielbiam takie szarlotki. Pomagam też mojej mamie, jak ona coś piecze. Moja mama jest bardzo miła, dużo mnie przytula i całuje. 

Olek Wróbel

Mojej mamie pomagam w różnych rzeczach. Pomagam jej na przykład podnosić łóżko, jak zamiata po nim. Albo pomagam zaścielać łóżko. Sprzątamy razem moje zabawki. Nawet wycieram czasami podłogę. Pomagam też przy rozwieszaniu prania, podaję spinacze. Bardzo kocham moją mamę. 

Eryk Lewkowicz 

Kocham moją mamę za to, że przykrywa mnie jak śpię, że się mną opiekuje i czyta mi bajki na dobranoc. Moja mama czyta mi różne bajki i wszystkie bardzo lubię. Tata też mi czyta. W sumie to lubię, jak czyta mi mama i tata. Ale moja mama jest i tak najlepsza na świecie. 

Karol Pawelec 

Moja mama ma imię Agnieszka. Ma brązowe włosy i brązowe oczy tak jak ja. Jeździmy rowerami razem na różne wycieczki. Moja mama podwozi mnie codziennie do szkoły i z niej odbiera. Zrobiłem dla niej w przedszkolu laurkę, takie kwiatki z guzików i plasteliny. Myślę, że się z niej ucieszy. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.