- Reklama -

- Reklama -

Mama pierwszą przewodniczką po literaturze (konkurs)

Biblioteka Publiczna Gminy Tereszpol zaprasza przedszkolaków oraz uczniów klas I-III z terenu gminy Tereszpol do udziału w akcji czytelniczej "Czytam z mamą". Akcja trwa od 10 kwietnia do 31 lipca.

- Reklama -

Każdy, kto przyjdzie do biblioteki, otrzyma Kartę Czytelnika, którą będzie zapełniał naklejkami. Aby otrzymać naklejkę, trzeba odwiedzić bibliotekę i wypożyczyć przynajmniej jedną książkę z księgozbioru dziecięcego. W ciągu dnia można otrzymać tylko jedną naklejkę bez względu na ilość odwiedzin i wypożyczeń. Uczestnicy, którzy zbiorą największą liczbę naklejek, zostaną uhonorowani Dyplomami Super Czytelnika oraz nagrodami.

Celem akcji jest m.in. promowanie rodzinnego czytelnictwa. Jeśli razem z dzieckiem książkę wypożyczy dla siebie rodzic, dziecko otrzymuje dodatkową naklejkę.

- Reklama -

Akcja „Czytam z mamą” organizowana jest w ramach realizowanego projektu „Mama pierwszą przewodniczką po literaturze” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.