- Reklama -

- Reklama -

Małżeński jubileusz w Obszy

"Świadomi praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny....." - te słowa 50 lat temu wygłosiło 10 par z gminy Obsza. Swój jubileusz świętowały razem na uroczystości, którą zorganizowały władze gminy.

W niedzielę 12 stycznia jubilaci najpierw spotkali się na mszy świętej, której w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Obszy przewodniczył proboszcz tej parafii ksiądz Paweł Sochacki w asyście wikariusza księdza Andrzeja Wąska.

Druga część uroczystości odbyła się w „Karczmie Roztocze”, gdzie jubilaci odebrali „Medale za długoletnie pożycie małżeńskie”, przyznane przez prezydenta RP, a także listy gratulacyjne i kwiaty od przedstawicieli gminnych władz samorządowych. Kolejnych jubileuszy w zdrowiu i radości bliskich życzyli małżonkom wójt gminy Obsza Andrzej Placek, przewodniczący rady gminy Tomasz Wujda i sekretarza gminy Grzegorz Wróbel.

- Reklama -

Gratulacje odbierali: Janina i Józef Boberowie z Olchowca, Danuta i Antoni Bukowińscy z Woli Obszańskiej, Kazimiera i Jan Borowscy z Olchowca, Marianna i Władysław Bździuchowie z Babic, Anna i Michał Doboszowie także z Babic, Janina i Jan Krzyszychowie z Zamchu, Józefa Mirosław Padiaskowie z Olchowca, Maria i Henryk Pawłowscy z Obszy, Józefa i Józef Plaskaczowie z Woli Obszańskiej oraz Krystyna i Józef Pokrowscy z Babice.

Podczas uroczystego obiadu nie zabrakło toastu za jubilatów, zniesionego symboliczną lampką szampana i tradycyjnego 100 lat!

(fot. USC w Obszy)

- Reklama -

5 Komentarze
 1. mieszkaniec mówi

  Wstydu nie mają.

 2. podatnik mówi

  Nawet w Tygodniku Zamojskim zamieścili zdjęcie z małżeńskiego jubileuszu z udziałem Pani, która co roku obchodzi rocznicę ślubu na koszt podatników.

 3. podatnik mówi

  Darmowa wyżerka, ładnie to tak.

 4. podatnik mówi

  Coś mi się przypomina, że ta Pani w ubiegłym roku też obchodziła 50 rocznicę pożycia małżeńskiego.

 5. płatnik mówi

  Może ktoś wie co to za Pani, która stoi przed sekretarzem bo jakoś nie wygląda mi na jubilatkę i chyba też nie jest pracownicą UG. Ciekawe kto ją zaprosił na darmową wyżerkę na koszt podatnika.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.