- Reklama -

- Reklama -

„Majówka z Rodziną” w Biłgoraju

W Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Biłgoraju odbył się wyjątkowy piknik pod hasłem "Majówka z Rodziną". Integracyjna impreza zgromadziła mieszkańców Domu Pomocy Społecznej, ale też ich rodziny, zaproszonych gości, oraz dzieci i młodzież z biłgorajskich placówek oświatowo-wychowawczych.

- Reklama -

„Majówka z Rodziną” to piękna inicjatywa, która pokazała, że osoby starsze i niepełnosprawne są pełnoprawnymi członkami społeczeństwa i mogą aktywnie uczestniczyć w życiu lokalnej społeczności. Piknik był również okazją do zacieśnienia więzi rodzinnych i budowania pozytywnych relacji między pokoleniami.
– Z okazji Dnia Rodziny pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. Ten wyjątkowy dzień jest okazją do świętowania więzi rodzinnych, wyrażania miłości i wdzięczności bliskim. Rodzina to miejsce wzrastania, dzielenia się miłością, troską i wsparcie. Miejsce dzielenia się radościami i smutkami, pomagania sobie nawzajem. To przestrzeń poczucia bezpieczeństwa i przynależności, a także kształtowania osobowości, tożsamości i wartości. Choć w Domu Pomocy Społecznej nie zawsze możecie być otoczeni swoimi biologicznymi rodzinami, pamiętajcie, że tworzycie tu Państwo nową, wspaniałą społeczność. Jesteście dla siebie niczym członkowie rodziny, wspieracie się wzajemnie, dzielicie radości i smutki, tworząc atmosferę ciepła i zrozumienia – przekazał starosta biłgorajski Andrzej Szarlip.

 

 

 

 

urząd MArszałkowski projekt

 

 

foto: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.