- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Majdan Stary zaprasza na koncert

Zapraszamy na akustyczny koncert Ani Samej i Jarka Jurkiewicza. Odbędzie się w najbliższą sobotę (30 lipca) o godzinie 20.00 w WDK w Majdanie Starym (gm.Księżpol). Tylko pytanie brzmi zapewne, kim są ci muzycy? Wyjaśniamy.

- Reklama -

Ania Sama to nowa twarz na polskiej scenie alternatywno-popowej. Czułe i poetyckie teksty oprawione w alternatywno – popowe brzmienia. Intymność i przestrzeń, która wciąga. 4 czerwca wyszła debiutancka płyta Ani pod nazwą ‚Śnienie’.

Twarzą i twórczynią projektu jest Anna Maciejczyk, dziewczyna, która bardzo chciała śpiewać i stworzyła siebie w muzyce od zera. W swojej muzyce stawia na autentyczność i melodie prosto z tego pokoju, gdzie jest sama ze swoimi emocjami. Czuły, czasem metaliczny głos, który śpiewa do ucha, a czasem rozcina mrok i otwiera przestrzeń. Z Anią na koncercie wystąpi na gitarze Jarek Jurkiewicz (znany jako połowa duetu Jarząbek-Jurkiewicz), który zaaranżował materiał z płyty ‚Śnienie’ na duet. Będziemy kołysać, czule snuć melodie oraz miejscami bujać.

Koncert w najbliższą sobotę (30 lipca) o godzinie 20.00 w WDK w Majdanie Starym

fot. Ania Sama

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.