- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Maja Bielak wystąpiła w programie „The Voice Kids” (film)

W sobotę 5 marca br. na antenie TVP2 w telewizyjnym show "The Voice Kids" wzięła udział 11-latka z Łukowej. Młoda wokalistka w przesłuchaniach w ciemno zaśpiewała utwór "Jeszcze cię nie ma" z repertuaru zespołu Tulia.

- Reklama -

O emisji odcinka, w którym miała wystąpić Maja, pisaliśmy w artykule pt. Maja Bielak w „The Voice Kids” (kliknij tutaj). Pomimo wielkiego talentu wokalnego, niestety, żaden z jurorów nie wcisnął czerwonego przycisku, który dałby szansę na udział w kolejnych odcinkach programu.

Film z wystąpienia Mai w programie „The Voice Kids”.

- Reklama -

Maja Bielak na swoim koncie ma już wiele muzycznych sukcesów, m.in. zakwalifikowała się do finału II Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Jopka.

Młoda artystka śpiewa w łukowskim chórze Harmonia, którego kierownikiem jest Sławomir Kuczek.

Wyjątkowe zdolności muzyczne u Mai Bielak zaobserwowałem już przed pięcioma laty, gdy wstąpiła do chóru Harmonia. Maja jest laureatką wielu nagród ogólnopolskich i międzynarodowych. Występy i praca w chórze pozwoliły jej na rozwój emisji głosu, dały odwagę, pewność i swobodę podczas występów na scenach. Wyróżnia ją nie tylko głos, ale też zewnętrzna ekspresja radości, jaką prezentuje podczas śpiewu. Maja jest bardzo energiczna, koleżeńska i uczynna. Aktualnie sprawuje funkcję przewodniczącej drugiego głosu i jest najlepszym wzorem dla młodszych chórzystów – mówi Sławomir Kuczek, kierownik chóru Harmonia.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.